Karina__Karina• 18 ноября 2024

Дитячі книжки

Дівчата всім привіт . Де ви купляєте /замовляєте дитячі книжки ? Цікавлять книжки не тільки для діточок постарше, а буквально від 0 . Можливо б/у . Дивлюсь в книжкових то ціни космос . Здається,що я не знаю якогось секрету просто
Я натуралка• 18 ноября 2024
Вчора вимкнули інтернет і я пішла дивитись книжки, була в шоці від цін.
По темі зверніть увагу на бібліотеки, будете приємно вражені.
ЖаннаНеАгузарова• 18 ноября 2024
Колись купувала дуже багато, і собі і дітям, зараз не можу собі дозволити, книги стали дуже дорогі. На жаль.
автор Karina__Karina • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Приємно вражена чим ? В бібліотеках вже можна купити книжки по доступним цінам ?
Я натуралка• 18 ноября 2024
Ответ дляKarina__Karina
Тим, що в бібліотеці багато сучасної літератури. Для малюків там дуже багато книжок.
автор Karina__Karina • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Я це знаю . Мені потрібні власні книжки , а не орендовані
Я натуралка• 18 ноября 2024
Ответ дляKarina__Karina
Тоді варіант один заробляти більше)))
автор Karina__Karina • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Тоді варіант один заробляти більше)))
Дивна в вас логіка . Люди , які заробляють більше заощаджують ще більше . Транжири це зазвичай бідняки. А мова йде про те, що ціна за книжку в районі 1300 грн це занадто незважаючи на заробітки .
Я натуралка• 18 ноября 2024
Ответ дляKarina__Karina
Транжири це зазвичай бідняки це щось нове.
Книги стали дуже дорогі, навряд чи знайдете варіант за 500 грн, якщо в магазині він 1300.
Таракашечка• 18 ноября 2024
Ответ дляKarina__Karina
Що то ви за книжки дивитесь для маля за 1300? 😳 аж цікаво стало. Не розказуйте… є доступні дитячі від 0 в маленьких форматах до 100грн. В мене такі цілими серіями лежать: про Бімку, Тімку, віршики різні .. купляла колись по 80грн/шт. Ваша ціна, то щось нездорове. Шукайте краще. Не в інеті, а в реальних магазах . Бо тільки так ви бачите якість написаного і ілюстрацій, паперу. Малюку всерівно скілько воно коштує
.
Таракашечка• 18 ноября 2024
Нещодавно купила велику нову книжку розповідей «Ліс чудес», від 6р. Ілюстраціі неймовірні, папір топ якість, цікаві історіі іперсонажі. 350грн. Видавництво Віват. Нв олх звісно дешевше буде.
Контрольница• 18 ноября 2024
Підписана в фб на групи, де віддають книжки безкоштовно, або на обмін. На вік від 0 не має сенсу купляти дорогі книжечки, бо дитина швидко росте, потім тих книжок купа, займають простір, ви швидко захочете позбутися того всього. Я п´ять величезних ящиків повідправляла в бібліотеки різні сільські. Отримала багато вдячних слів, бо книжки в ідеальному стані. Зараз купую лише дійсно цікаві та красиві видання, але дитина в основному читає з бібліотеки. Вже коли бачу, що варто уваги саме для моєї дитини, то шукаю на олх і часто там значно дешевше можна придбати. Але, повертаючись, придивіться до тематичних груп, можна зловити справні книжкові скарби, якщо є за мету створення домашньої бібліотеки.
Воздух в банке• 18 ноября 2024
на фйсбуці книжки продають дешевше ніж олх. Є групи.
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
в суботу я три книжки дитині купила, вони гарно розмальовані, дитина щаслива, їй дуже сподобалось. прийшли в один заклад, побачили, нам сподобалось, зразу і купили.. з ціллю купувати щось ми не йшли, а просто випадково побачили і купили, тому що сподобалось.