Copy-Paste• 18 ноября 2024

Чому люди «щолкають і хрустять пальцями і суглобами»?

В мене чоловік щолкає всіма суглобами. Всіма пальцями і на руках і на ногах.

Дочка в 12 років робить те саме. Щойно розбудила, щоб випила сироп від кашлю, перші секунди після того як проснулась і зразу - хрустить пальцями, хрустить шиєю, спину вигинає, щоб там прохрустіло…

Мене це так бісить що я вже не можу.

Раніше чоловік мене цим нервував, а тепер вони обоє…

Що з ними таке? Якесь є медичне пояснення чому вони це роблять? Це якесь захворювання?
Завтра не пью• 18 ноября 2024
Потому, что могут.
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Так спросите у дочери, зачем она это делает
автор Copy-Paste • 18 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Питала, Незнає
Тракторні війська• 18 ноября 2024
Это не с ними, а с Вами, раз это бесит.
Скорая помощь• 18 ноября 2024
Думаю, що відголоски інстинктів, типу як тварини, яким треба потягнутися, розім´ятися. Я колись теж любила хрустіти пальцями, зараз є проблеми, з 48 років, не знаю, чи пов´язано це
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Питала, Незнає
Значит, просто разминается после сна 🤷‍♀️
Скорая помощь• 18 ноября 2024
І попросіть доньку і чоловіка старатися не робити це при Вас.
Українська зірочка• 18 ноября 2024
Автор, судя по ответам, то половина Советчиц такие же хрустуны. Капец, меня это тоже бесит, если б мои домашние так делали, то потихоньку поубивала бы всех, ну пожалуй кроме кота.
Водійка хімарса• 18 ноября 2024
Ну дочка научилась у отца, это понятно.
А вот зачем он делает, кто его знает. Меня бы тоже сильно бесило.
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Я когда то тоже тянула себя за пальцы до хруста, а потом мне кто-то сказал, что от этого руки будут труситься потом. Так перестала, думаю а вдруг правда))))
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так у котов же ничего не хрустит, за что котика то?))
Скорая помощь• 18 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
В мене суглоби, де згин пальців, потовщені, не знаю, від цього, чи від тяжких робіт, як жила в селі до 20 років.
Українська зірочка• 18 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Так же написала, шо оставлю. Котик реально не виноват.
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
І свистять бррррр
Упругая попка• 18 ноября 2024
Розбовтується суглоб, не можна хрустіти. Чоловік як хоче, а дитину відучіть, щоб не було проблем в подальшому житті
И.О. человека• 18 ноября 2024
И меня это бесит ужасно
Тётушка Лошадь• 18 ноября 2024
Вам бы к врачу или успокоительного. Помню как моя мама бесилась, когда я это делала, все время , когда она на такое психоаала в голове пробегала мысль, а она вообще здоровая психически
Мастер Класс• 18 ноября 2024
Хруст снимает напряжение с окружающих мышц, сухожилий или связок.
Им это приносит удовольствие и само собой пользу, поэтому они так делают.
И да, это не заболевание.
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Тому що болить і поки шиєю не хрусну, то легше не стає.
Мотористка• 18 ноября 2024
Ответ дляМастер Класс
И да, это не заболевание.
А хирурги , почему-то, не одобряют.
тогдалия• 18 ноября 2024
У меня начинает щёлкать при дефиците кальция.
Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
И меня это бесит.. моя подруга твк любила делать. Теперь не общаемся. Мне кажется это просто дурацкая привычка.
Айпишница• 18 ноября 2024
Багаторазове клацання суглобами рук і шиї призводить до нестабільності. Від такого суглоби розбовтуються. Розбовтаність суглобів призводить до більш швидкого зносу та артрозу. Якщо весь час робити подібні рухи, то отримаєте у 50 років артроз, який має бути у 70 років
Багато фахівців дотримуються думки, що якщо регулярно виконувати дану дію, то це може призвести до пошкодження суглобів, розхитування хрящів. В результаті згодом суглобові елементи зміщуються, що призводить до хронічного вивиху суглоба.
Маргарита и Мастер• 18 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Та вроде наоборот. Не это приводит до артроза, а само по себе является признаком развивающегося артроза. Они пока не хрустнут - имеют ограниченный объем движений в суставе, даже если этого не понимают
На привозе• 18 ноября 2024
Синдром дисплазии соединительной ткани