Copy-Paste• 18 ноября 2024
Чому люди «щолкають і хрустять пальцями і суглобами»?
В мене чоловік щолкає всіма суглобами. Всіма пальцями і на руках і на ногах.
Дочка в 12 років робить те саме. Щойно розбудила, щоб випила сироп від кашлю, перші секунди після того як проснулась і зразу - хрустить пальцями, хрустить шиєю, спину вигинає, щоб там прохрустіло…
Мене це так бісить що я вже не можу.
Раніше чоловік мене цим нервував, а тепер вони обоє…
Що з ними таке? Якесь є медичне пояснення чому вони це роблять? Це якесь захворювання?
Мене це так бісить що я вже не можу.
Copy-Paste
• 18 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Так спросите у дочери, зачем она это делает
Питала, Незнає
Скорая помощь• 18 ноября 2024
Думаю, що відголоски інстинктів, типу як тварини, яким треба потягнутися, розім´ятися. Я колись теж любила хрустіти пальцями, зараз є проблеми, з 48 років, не знаю, чи пов´язано це
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Питала, Незнає
Значит, просто разминается после сна 🤷♀️
Українська зірочка• 18 ноября 2024
Автор, судя по ответам, то половина Советчиц такие же хрустуны. Капец, меня это тоже бесит, если б мои домашние так делали, то потихоньку поубивала бы всех, ну пожалуй кроме кота.
Водійка хімарса• 18 ноября 2024
Ну дочка научилась у отца, это понятно.
А вот зачем он делает, кто его знает. Меня бы тоже сильно бесило.
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Я когда то тоже тянула себя за пальцы до хруста, а потом мне кто-то сказал, что от этого руки будут труситься потом. Так перестала, думаю а вдруг правда))))
Маю натхнення• 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так у котов же ничего не хрустит, за что котика то?))
Скорая помощь• 18 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
В мене суглоби, де згин пальців, потовщені, не знаю, від цього, чи від тяжких робіт, як жила в селі до 20 років.
Українська зірочка• 18 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Так же написала, шо оставлю. Котик реально не виноват.
Упругая попка• 18 ноября 2024
Розбовтується суглоб, не можна хрустіти. Чоловік як хоче, а дитину відучіть, щоб не було проблем в подальшому житті
Тётушка Лошадь• 18 ноября 2024
Вам бы к врачу или успокоительного. Помню как моя мама бесилась, когда я это делала, все время , когда она на такое психоаала в голове пробегала мысль, а она вообще здоровая психически
Мастер Класс• 18 ноября 2024
Хруст снимает напряжение с окружающих мышц, сухожилий или связок.
Им это приносит удовольствие и само собой пользу, поэтому они так делают.
И да, это не заболевание.
Мотористка• 18 ноября 2024
Ответ дляМастер Класс
И да, это не заболевание.
А хирурги , почему-то, не одобряют.
Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
И меня это бесит.. моя подруга твк любила делать. Теперь не общаемся. Мне кажется это просто дурацкая привычка.
Айпишница• 18 ноября 2024
Багаторазове клацання суглобами рук і шиї призводить до нестабільності. Від такого суглоби розбовтуються. Розбовтаність суглобів призводить до більш швидкого зносу та артрозу. Якщо весь час робити подібні рухи, то отримаєте у 50 років артроз, який має бути у 70 років
Багато фахівців дотримуються думки, що якщо регулярно виконувати дану дію, то це може призвести до пошкодження суглобів, розхитування хрящів. В результаті згодом суглобові елементи зміщуються, що призводить до хронічного вивиху суглоба.
Маргарита и Мастер• 18 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Та вроде наоборот. Не это приводит до артроза, а само по себе является признаком развивающегося артроза. Они пока не хрустнут - имеют ограниченный объем движений в суставе, даже если этого не понимают