ХикориДикори• 18 ноября 2024

Дівчата, хтось брав такі світильники на батарейках, яскраві чи ні?

Хочу в коридор, ванну під час вимкнень ее, як вони працюють?
автор ХикориДикори • 18 ноября 2024
Фото забула

автор ХикориДикори • 18 ноября 2024
Яскраво світять, чи зручні?
Манка Я• 18 ноября 2024
Гуано одноразовое
Партизанка• 18 ноября 2024
Ну, не люстра, звісно, але світять непогано. Тільки на батарейках можно розоритися, краще до них акумулятори одразу купувати. У мене такі, як на другому фото
Сегодня сержусь• 18 ноября 2024
Я брала на Али заряжаемые, с датчиком движения. Довольно ярко светят и заряда хватает надолго.
Мамин тріль• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Такі самі з Алі. По кілька штук у ванній і коридорі. Вистачає світла
Задолбулька• 18 ноября 2024
В мене схожі були в 2022, без пульта.
Вони не підходять у ванну/туалет, бо сиро і окисляються батарейки :(.
Викасикрет• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
И у меня такие же. Круглые и длинные. У длинных 2 режима, можно на датчик движения, можно просто как лампу включать. Отличные.
И прикроватные светильники тоже с Али юсб, эти вообще супер. 4 вида освещения, пульт, регулируется яркость, заряда надолго хватает.
автор ХикориДикори • 18 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
Та на другому фото теж на батарейках

Бритоножка• 18 ноября 2024
Такие купила в розетке, там есть фото отзывы
Ссылка не крепится😔
автор ХикориДикори • 18 ноября 2024
Ответ дляВикасикрет
О, другі прикроватні класні, є у вас посилання на них?
Викасикрет• 18 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Я только что нашел это на AliExpress: грн.484.84 | Светодиодная настенная лампа с сенсорным управлением, ИК-пульт дистанционного управления, вращающийся на 360 градусов, USB-зарядка, Беспроводная портативная ночник, прикроватная лампа для спальни, лампа для чтения
https://a.aliexpress.com/_EQbhHKp
ОливьЕЖечка• 18 ноября 2024
Это для того, чтобы не споткнуться
Леопардові панчохи• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
В мене теж такі, реально добре світять в ванній і туалеті одного достатньо щоб зробити свої справи, на кухні 3 таких то теж достатньо щоб комфортно себе відчувати. Рік тому замовляла всі працюють добре.
дама_из_декрета• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
і в мене такі. брала два роки тому. світять дуже яскраво.
вистачає заряду на довго.
натикані по всій квартирі.
Позаземний розум• 18 ноября 2024
Я брала такий, дуже задоволена, але він на зарядку, не на батарейки. Купила ще один