Меряю от 0• 18 ноября 2024
У вас куплені права на водіння чи ні?
Цікавить, скільки людей самі здавали, а скільки купили
Регионщица• 18 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну насколько я слышала то в основном так.
Знаю тех кто сам сдал но у них в семье была машина и ребенок с 10 знал где там и что поэтому и 18 годам он мог уже сдать.
Тобто ви погоджуєтеся, що самостійно здає той, хто вміє класно водити?
Ніколи не збрешу• 18 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Просто обычно вначале уже умеют ехать, а права это лишь документ, это подтверждающий. Учат родители, родственники, друзья. В маленьких населенных пунктах дети уже лет с 13 без проблем на папиных машинах катают
Да вот про таких и слышала что сдали сами
Регионщица• 18 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я слышала всегда была такса и все поголовно платили, единицы сдавали сами
Ключове ’чули’
Ніколи не збрешу• 18 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Да , согласна , но за курсы они не научатся это до этого их научили
Ніколи не збрешу• 18 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Ключове ’чули’
Все мои знакомые платили.
В разное время.
15 лет назад сдавал по 3 раза на 4 заплатил потому что не мог там как то заехать...
В разное время.
Электричка• 18 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Валять і неможливо здати зовсім різні речі. Валять усюди. А здати своїми силами можливо, коли нема до чого приколупатися. Ведеться відео іспиту.
В 2008 г. , когда я получала права , никаких видео не было. Было не сдал/а без объяснения причины )
Відірву та викину• 18 ноября 2024
В мене по чесному не вийшло. Це було майже 40 років назад. теорію здала без помилок, а проїхати навіть не дали, так як на нервах забула пристібнутись. мені було 18 років. Потім , коли вирішила купити машину, мені вже було 30+, то вирішила, що простіше права купити, а інструктора найняла приватно. не шкодую. вже більше 20 років за кермом
миссДавеча• 18 ноября 2024
Нет, конечно. Сдавала сама с первого раза.
В школе никаких купленных оценок, как и в университете. Я же не тупая, зачем платить? В состоянии все сдать сама.
В танке• 18 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Сознательный человек у которого много страха будет ездить как черепаха и всем мешать а не ездить как Зайцева...
Я и многие знакомые ездят медленно и по правилам.
40 км в час в городе как на учебной машине
На дорозі тільки учбові машини бачу, які їздять зі швидкістю 40 км/год))) всі інші так не їздять) де ці ваші знайомі, невідомо))) навіть під камерою, яка фіксує швидкість, машини їдуть зі швидкістю 50-70 км/год.
Ніколи не збрешу• 18 ноября 2024
Для начала необходимо нормально научить...на курсах у нас была откатка времени..инструктор параллельно говорил по телефону
Регионщица• 18 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну так нікого з курсів не виганяють, кожна людина вчиться, поки не навчиться. Інше діло, чи вважає людина це важливим - взяти більше уроків, щоб навчитися.
В танке• 18 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Та ні, у курсів фіксований час. Не навчився за три місяці - твої проблеми.
Обижулька• 18 ноября 2024
сейчас как раз сдаю на права , сама теорию и вождение надеюсь тоже)
сейчас не заплатишь, нужно самой сдавать . Учу.
Пилосмок працює• 18 ноября 2024
Медосмотр точно нет смысла все это проходить и пора бы давно изменить количество врачей и анализов,сократив до минимума, а остальное зависит от ситуации, ведь могут специально для этого валить.
миссДавеча• 18 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Получила в 2001, но в мрео тогда без денег сдать было невозможно, поэтому платила. Хоть сама училась и все учила.
Я в 2000 получала и прекрасно мы сдавали без денег.
В танке• 18 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Більше уроків має сенс брати у інших інструкторів, які не працюють в автошколах. А щоб їздити з тими інструкторами, треба мати водійське посвідчення)
Регионщица• 18 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Це неправда, я вчилася 2 роки тому. Оплата інструктору за кожен урок окремо, хто ж відмовиться.
Викликаю на дебати• 18 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я за кермо перший раз в автошколі сіла. У тата машина є, брат навчився після 18 і водійське отримав. А мене це зовсім не цікавило. То я до чого - перший раз сіла за кермо в автошколі, відкатала заняття обовʼязкові + брала додаткові доти, доки не була впевнена що іспит складу сама. І таки склала сама. Ніхто мене до автошколи нічому не вчив.
В танке• 18 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Коли я вчилась, то тривалість курсів була фіксованою і було у нас 20 годин практики. Все.
Масяня Я• 18 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Викликаю на дебати• 18 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Ніхто не заважає брати додаткові години у того ж інструктора (чи знайти іншого) і їздити далі
Покорительная• 18 ноября 2024
Як вчилася, то казала, що буду здавати сама. І тільки сама. Почалося зі здачі теорії. Мрео в нас в райцентрі за 30 км по бездоріжжю. Приїхали з чоловіком перший раз - в нас є світло, в Києві на має, не працює система. Люди сидять здавали, їх викинуло, то сидять і чекають. Бо ніхто не знає, як бути. Приїхали ми в другу суботу. Мрео з 9, світло відключають в 10, а можуть і раніше. То я так ті тести прогнала, боялася, за 4 хвилини.
Почалося в мене водіння. І тут новшество, що записатися на здачу можна тільки в мрео в терміналі. Приїхали ми з чоловіком перший раз в 6 год, зайняли чергу. Відкривається мрео і виявляється, що в суботу можна взяти талон лише на п´ятницю. А в п´ятницю на категорію В не приймають. Вернулися до дому. Прошу свого інструктора взяти талон. І мені підходить тільки субота. Плачу за це. Приїзжаємо ми з нову з чоловіком на здачу. Не знаю. Мої помилки: при виїзді з полігону не своєчасно включила поворот. Включила, але на 30 сек пізніше. Спочатку їхали по маршруту, потім зійшли з нього. В одному місці я на перехресті повертаю направо, зразу за поворотом пішохідной перехід і припаркована машина. А по зустрічеій їде машина.Моя інструктор тупо нажимає на тормоз, тому що я ж могла в´їхати в машину і я зупинявся на пішохідному переході. Друга помилка. Коли я почала говорити, що машина припаркована в неправильному місці, інспектор каже, що це не його справа. І я на нервах роблю третю помилку: пропускаю поворот, куди мені потрібно було повернути. І поворот той теж був дуже цікавий. Невеличка одностороння вуличка. Чоловік психонув і сказав, що машину гробити не хоче. Через два тижня я здала. За гроші. І їзжу півтора роки. І все нормально.
Ніколи не збрешу• 18 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Я езжу по городе 40 км /гож
В танке• 18 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
У наших не було вільних годин. Це перше. Друге - я не бачу сенсу брати додаткові години на якійсь рохляцькій машині з не дуже кваліфікованим інструктором) Я вчилась в найближчій до дому автошколі тільки для того, щоб отримати ті кляті права) потім вже займалась на своїй машині з хорошим інструктором.
Федорино Горе• 18 ноября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Вони майже у всіх куплені. Здати без грошей не можливо
Я здавала сама, з першого разу, без грошей