КинДза• 14 января в 15:29

Хтось замінював водійське посвідчення через Дію?

Скільки приблизно чекати потрібно? Фото, я так розумію, те що в перших правах, вірно? Заміна вперше виданого посвідчення( яке видається на 2 роки). Дякую
В гости звали?• 14 января в 15:31
Там не все так просто. Если у Вас например поменялось название улицы на которой Вы зарегистрированы, все оно выдает отсутствуют данные в реестре, звернится особисто
Новопоштинская• 14 января в 15:36
вот сегодня забрала, 6го заказала, 8го было готово. Да фото с первых прав
Аноним_1857• 14 января в 15:42
Міняла у грудні 2024 року
Фото підтягнулося з паспорту.
Водійське посвідчення закінчувалося посередині тижня, в день закінчення подала, у пʼятницю надійшло повідомлення, що можу забрати.
Все легко і просто. І так, я маю статус ВПО, отримувала посвідчення в не місті де зареєстрована.
Lory1978• 14 января в 16:10
Міняла через місяць після закінчення терміну діі тимчасових, в четвер замовила, в понеділок забрала, хоча в Дії був вказаний строк очікування 10 днів. Фото підтягнулось з паспорта. Дуже легко та зручно
автор КинДза • 14 января в 16:17
Дякую всім, вже оформила)