Анна-54f2• 18 ноября 2024

В кого була така ситуація з тестами на вагітність?

Підкажіть,ситуація надзвичайно дивна,з 11 дпо почали показувати тести хороші полоски на вагітність,всі різних виробників-не привиди,фото додаю,хгл в крові був відсутній в 3 різних лабораторіях,через 2 дні затримки почалась звичайна менструація,на узд ше рано шось бачити,лікарі самі нічого не розуміють, зараз при місячних полоска є,але слабша,як розуміти це? Якщо біохімічна,то кров теж мала показувати і я так розумію не такі жирні полоски на тестах.. в кого була можливо схожа ситуація,я в шоці просто,вагітність бажана!
автор Анна-54f2 • 20 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Ні. Звичайні. По 5 днів і зі звичайною кількістю. Лікар сказав що таке рідко, але буває. Тести звісно що вже не робила. Ну а на 4 місяці там не те що тести не потрібно було робити, там вже сердце прослуховувалось. Єдине з чого я раділа, що алкоголь я майже ніколи не вживаю( хіба на новий рік і ДН), та і на більшість ліків в мене алергічна реакція, тому теж ніколи нічого ’важкого’ не вживаю. Єдине часто п´ю щось від головного болю, але то на щастя не вплинуло на розвиток дитини.
Я вам більше скажу,сьогодні 4 день циклу,по типу місячні закінчились і тест знову полосатий.трохи тільки менше яскравості,на узд 4 го числа,бо раніше нічого там не побачать,тільки в пятницю була,хвилююсь,аби головне не позаматкова
фан L.O.S.T.• 21 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
У вас після такого настала норм вагітність? Тепер не вірю тестам і хвилююсь..
Да, причем непланированная
автор Анна-54f2 • 21 ноября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да, причем непланированная
А ви після місячних вже не робили тести? Бо в мене пройшли,а тести яскравішають…на ухд жовте тіло,плідного не видно поки,не розумію взагалі що це🤯
Ангеліна -9069• 22 ноября 2024
Купувала ці тести за першої вагітності
Вагітність мені не показав хоча була вагітна тому не довіряю денній фірмі
автор Анна-54f2 • 22 ноября 2024
Ответ дляАнгеліна -9069
Купувала ці тести за першої вагітності
Які саме?
Ангеліна -9069• 22 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
Які саме?
Hometest
автор Анна-54f2 • 22 ноября 2024
Ответ дляАнгеліна -9069
Hometest
Аа дякую за відповідь