Джавеліна• 18 ноября 2024
Собираетесь ли вы ещё рожать?
Сколько вам лет, сколько у вас детей ,и собираетесь ли вы ещё беременеть
Семенівни сусідка• 18 ноября 2024
Ответ дляПупуговка
Ну нужно будет хоть одного родить когда-то
Кому треба?
Админко• 18 ноября 2024
39 і одна геніальна дитина
Ні! Ні в якому разі !
Я тільки жити почала нормально
Ні! Ні в якому разі !
Я тільки жити почала нормально
Джавеліна
• 18 ноября 2024
Ответ дляПупуговка
Вы хотите только по любви ,или случайно от кого не будь забеременеть тоже согласны?
Семенівни сусідка• 18 ноября 2024
Ответ дляПупуговка
Мне
А ви так написали, наче себе через силу вмовляєте. Прислухайтесь до себе.
Пупуговка• 18 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
От нормального мужчины в браке, по любви
Семенівни сусідка• 18 ноября 2024
Ответ дляАдминко
39 і одна геніальна дитина
Ні! Ні в якому разі !
Я тільки жити почала нормально
Ні! Ні в якому разі !
Я тільки жити почала нормально
В чому геніальна? Спектр?
Залетна Я тут• 18 ноября 2024
Є 1 дитина, раніше хотіла багато, але зрозуміла, що діти - це проблеми матері, тому з мене досить. Багато покинутих дітей важко виховувати одній жінці .
Пупуговка• 18 ноября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я в сомнениях, но думаю если может найду подходящего мужчину, то захочу
Ищу-брожу• 18 ноября 2024
29 дітей немає, є шлюб який скоріш за все буде розірвано, інше кохання взаємне не надіюся зустріти, в самої квартири немає, робота є, одна дитину не потягну, а мого віку чоловіки про сім’ю мало думають, тому скоріш за все дітей народжувати не буду
КаваЗМолоком• 18 ноября 2024
39, одна, ні в якому разі, не хочу щоб вона бачила цей жахливий світ, хворіла, відчувала біль
Админко• 18 ноября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
В чому геніальна? Спектр?
Здорова. Виграє в шахи онлайн великі гроші
Прибирає вдома, як для ревізора
Ходить 20 000 кроків в день
Розмовляє на двох іноземних мовах, вільно
Виносить мозок 😂
Прибирає вдома, як для ревізора
Ходить 20 000 кроків в день
Виносить мозок 😂
Даю справку• 18 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Прибирає вдома, як для ревізора
Ходить 20 000 кроків в день
Виносить мозок 😂
Прибирає вдома, як для ревізора
Ходить 20 000 кроків в день
Виносить мозок 😂
Супер
Борець за гаманець• 18 ноября 2024
Першого у 37 народила,зараз йому трохи більше 2х. Якби не війна то може б і народила ще одну дитину до 42 років. А так,ні,немає розуміння де будемо жити,в якій країні,що буде з роботою,як купити житло.
ЯспАкойнаЯ• 18 ноября 2024
36 років, двоє дітей хлопці. Якби різностатеві, то ні в якому разі більше не погодилась би. Але в душі є якийсь сумнів, а раптом дівчинка. Максимум дала собі термін до 38. І то за моїми стандартами, це вже старородяща.
Тому скоріше ні, як да
Та і загалом обстановка не сприятлива для народження дітей. Хто б що не казав, а бігати від обстрілів ховатись з грудною дитиною це кошмар.
Тому скоріше ні, як да
Единорог_помог• 18 ноября 2024
Не собираюсь . Мне в мои 53 только этого не хватало - мама с задвигом , папа с прибабахом и дочь 26 лет с психическими отклонениями .