Злива інформації• 18 ноября 2024
Можно ли принимать ок при гв?
Врача спросить пока не могу, нет у меня тут врача
Вероятненько• 18 ноября 2024
там есть специальные ОК, мини-пили вроде называются, но лучше все же к врачу
Мішечок щастя• 18 ноября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я принимала, разве есть ещё выходы?
Є купа інших контрацептивів, безпечних при грудному вигодовуванні.
З ОК можна тільки міні-пілі, звичайні - ні.
Злива інформації
• 18 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Міні-пілі це які? Маю на увазі саме назви препаратів. Не можу нічого знайти
Мішечок щастя• 18 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Я не знаю назв, знаю, що не мають містити естрогену
Я не приймала, ставила спіраль
Тушьмушьнюшь• 18 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я обычные пила, куча других мне не подходит
Мао_Мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
В якій ви країні? Вам скоріш за все без рецепта і не продадуть.
Взагалі при ГВ можна тільки ЧПОК або їх ще називають міні-пілі. В них тільки один компонент - прогестерон. Але вони не дуже тримають цикл та на них часто пригнічений настрій.
КОК при ГВ неможна, хоча по американських стандартах якщо дитині більше 6 місяців, то можуть призначати
Авторе, а ви не розглядаєте варіант встановлення ВМС з гормоном? Вони дуже надійні і точно можна при ГВ
Злива інформації
• 18 ноября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я боюсь, там везде противопоказание гв
Мао_Мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Доволі поширений в країнах Європи препарат Slinda
В Україні є Лактінет та Дезиретт. В нас взагалі ця група препаратів непопулярна, тому і вибір малий
Злива інформації
• 18 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Я в Україні
Якщо чесно, то треба трохи змістити цикл, затримати місячні, знаю що кок добре з цим справдяються, просто другу пачку п‘єш не робоячи перерви
Мао_Мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Я в Україні
Не грайтеся так. У вас і так після пологів на тлі ГВ цикл може відхилятись, а з міні-пілі коротким курсом можете отримати проблеми. Воно вам треба? Ще й небажана вагітність можлива
Злива інформації
• 18 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Про Лактинет на таблетки юа пишут, чтт запрещен при гв
Дизиретт разрешен
Спасибо
Дизиретт разрешен
Спасибо
Злива інформації
• 18 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ну я не с цель предохранения их пиинимать хочу, про контрацепцию дополнительно позабочусь
Ребенку год и четыре месяца
Мао_Мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Дизиретт разрешен
Спасибо
Дизиретт разрешен
Спасибо
Як ви знайшли, що протипоказан?
Мао_Мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
фото
На майбутнє раджу читати актуальну інструкцію до лікарського засобу, а не невідомо що невідомо ким внесене на сайті для продажу. Приорітет має саме інструкція від виробника