Свекруховна• 18 ноября 2024

Люди, носіть стрічки світловідбивні чи ліхтарі

Для мене однією із самих важких побочок відсутності світла є абсолютно темні вулиці і непрацюючі світлофори.
Світлофори то до влади, звмчайно..
А от люди в темному одязі беруться наче нізвідки посеред дороги. Я серйозно стресонула сьогодні, коли забирала дитину. Весь район без світла я їхала на швидкості 10 км/год і в поворотах здавалось, що люди як привиди.
Купа дітей йде зі школи, я елементарно насилу виїхала з парковочного місця, бо я не розуміла йде там хтось ззаду чи ні. Хоч око виколи. Тепер буду тільки задом паркуватись у відсутність світла, для мене теж урок. Треба пояснювати дітям, щоб ліхтарі на телефонах вмикали чи стрічки якісь світловідбивні мали
Просериарила молодость• 18 ноября 2024
Правда. Водители вас просто не видят. Я пассажир, поэтому есть время заглядывать по сторонам. Хотя бы небольшую ленточку на сумке или наклейку.
Принцепесочка• 18 ноября 2024
Недалекі пішоходи, мабуть, думають, що у кожного водія є вбудований тепловізор і кожна машина може зупинитися за секунду. У кожного в кишені є телефон, підсвіти ж себе в темряві, ні, ходять як привиди
После 18• 18 ноября 2024
Я как то недавно одета была в темную одежду ,вечер ,на улице стемнело и аварийно выключили свет в районе
Достала телефон,включила фонарик и шла так ,перед переходом освещала его светом,чтоб водители видели -кто то идет
автор Свекруховна • 18 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Так!!!!!
Йдуть посеред дороги і їх видно стає тільки за 5 метрів в таку темінь.
В мене ще й вікна так запотівають, я ледь очі не зламала. Не знаю в чому причина. Ввімнула обдув кондиціонер і пічку одночасно.
Шо за фігня може бути?
Принцепесочка• 18 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Так!!!!!
Шо за фігня може бути?
Можливо, треба фільтр салону поміняти. Я не сильно в цьому тямлю, але чула, що від цього теж може бути запотівання. В салоні мокрого нічого не було?
автор Свекруховна • 18 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Це елементарні знання, які треба нагадувати і дітям.
Бляха, життя одне!
А потім в усьрму винен водій і його клянуть
Нічого вдягти• 18 ноября 2024
Також не розумію велосипедистів, які їдуть без фонариків. Потрібно впершу чергу самому думати про своє життя, а не розраховувати, що водій побачить.
автор Свекруховна • 18 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Нічого мокрого точно. Значить заїду завтра до майтра спитаю за фільтр
kpss2017• 18 ноября 2024
А может надо быть внимательнее за рулём? Я сама водитель, всех вижу.
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Может водитель фары включит и будет смотреть? Телефон это не фонарик и даже с фонариком ходить неудобно, не у всех руки свободные.
Просериарила молодость• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Вы явно не водитель, иначе так бы не писали.
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Бляха, життя одне!
А кто виноват? Может пешеходам вообще не ходить, что бы водителю удобнее было?

Не можете или не хотите видеть нормально пересаживайтесь на ОТ или такси.
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я водитель уже почти 20 лет, но когда были проблемы как у автора, то просто не ездила, пока их не решила.
Просериарила молодость• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Какие проблемы вы решили? Блэкаут?
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Какие проблемы вы решили? Блэкаут?
Проблемы со зрением, потому как проблема у автора в этом, если остальным все видно.
автор Свекруховна • 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
В мене зір 100%
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
В мене зір 100%
Чего только да вы не видите пешеходов?
Зроблено у 80-х• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Я тоже водитель с 20 летним стажем и я своих детей учу - в случае ДТП - водитель сядет и выйдет, а пешеход - ляжет и не встанет. Водитель может быть 100 раз виноват, но жизнь у человека одна и позаботиться о том, чтоб повысить шансы на вживание - всего лишь разумный шаг
Принцепесочка• 18 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Те саме кажу і своїм дітям!
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так ок, но проблема от этого не решается и автор проблема не только для пешеходов, но и для других водителей, раз так плохо видит.
Гигиенишвили• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Чего только да вы не видите пешеходов?
Походу ви не водій, раз таку дурню пишите...най гірше людей видно коли сутеніє...по суті видно далеко але люди в темному губляться на фоні інших сірих предметів, а про те що ліва стойка обмежую видимісь і помічаєш людину чуть не на капоті взагалі мовчу
Чижик Пижик• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Кому усім. З відписавших - тільки Ви всіх всюди бачите.
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
🤪 как хорошо, что у меня ничего не ограничивает)

Я теперь понимаю для кого теслу создали, пересаживайтесь на нее, раз не видите никого вокруг.
Мизимец• 18 ноября 2024
В других странах - в темное время обязательно светоотражающие детали.На одежду, сумку, даже на поводок собаке. Это уважение и к водителю, и к себе.
автор Свекруховна • 18 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я ж не з притензіями пишу, що людям не ходити.
При вуличному освітленні нуль проблем. Але в повній темряві то капец
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Всем на дорогах, таких как автор единицы, к счастью.
автор Свекруховна • 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Амінь
Гага Газу• 18 ноября 2024
Плюсую, надо обозначать себя на дороге фонариком, лентой. Ничего не видно на дороге
Гигиенишвили• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017

А до того на чому їздили???

І заїдьте вечером тезлою під цвинтар...і потім напишити що вона вам показала і скільки
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Амінь
Автор, аминь это хорошо конечно, но решайте свой вопрос, потому как создадите проблему себе и другим.

В меня недавно въехала такая водитель, к счастью, я успела максимально отъехать и повреждения минимальные, но пришибить даму очень хотелось.

Я и сейчас в случае плохого самочувствия не сажусь за руль, никто не отменял такси и ОТ, подумайте над этим.