Паратруперсупер• 18 ноября 2024
Акрилова раковина як вам?
Дівчатка, у кого акрилова раковина, поділіться досвідом користування. Якщо не використовувати агресивні миючі - бруд відмивається без проблем? А якщо впаде щось - не тріскається? Як до подряпин? - на ній постійно щось стоїть
ОйЙой• 18 ноября 2024
Маю буль-буль(раніше були фансі марбл)
Все супер уже 6 років але маю 1 мікро цятку фукорцину, яку капнула в перший рік
Навіть брови коли фарбую, то закриваю картоном,тоді малююсь, а потім стираю все в пакет
На ній реально не можна сказати фарби для волосся, фукорцин і т.п.
Ми галакс(Українська побутова хімія) всю квартиру і все, як нове
ОйЙой• 18 ноября 2024
Подряпини є, але вони мікро
Нажаль цього абсолютно неможливо уникнути, але це тонше за частину волосини
Паратруперсупер
• 18 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
Подряпини є, але вони мікро
Ну якщо вони такі тонесенькі, то не бачу проблеми, думаю що їх непомітно і виглядає це нормально
ОйЙой• 18 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
За 6 років бачу їх тільки Я. Бо мені все видно, бо я все в домі мию
Паспортний стіл• 19 ноября 2024
У меня была акриловая столешница с литой раковиной на кухне - идеально. Фото моей раковины, просто делала фирма производитель мебели для своей рекламы
Паратруперсупер
• 19 ноября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Зазвичай попереджають, щоб не виливали кипʼяток. Я так розумію , Вашій це не нашкодило?
Паспортний стіл• 19 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Нет, пользовалась как обычно на кухне - кипяток тоже сливала и мыла обычными средствами и вообще не парилась