энциклопУдия• 19 ноября 2024

Шукаю Подолога Позняки, Осокорки. Тріщини на стопах у мами

Вже 10 років не може сама довести свої стопи до нормального стану

Дуже прошу, якщо хтось знає професіонала, або супер засоби, крема, електро пемзи, - порадьте
Я дуже хочу їй купити
автор энциклопУдия • 19 ноября 2024
Саме глибокі тріщини
Сухі пʼяти
Помеха справа• 19 ноября 2024
Можна приєднаюся, теж потрібен подолог для сина,вромтає ніготь. Вже з 2ма пробувала,проблема не вирішилися
автор энциклопУдия • 19 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Ось такого плану тріщини
Порадьте якийсь апарат, щоб вона могла собі чистити електро
Янгол в камуфляжі• 19 ноября 2024
Є шикарний на Троєщині. Я з Лук´янівки сама їздила і підлітка возила. І батько мій їздив. Бо спец. Треба шукати не район, а майстра. А до майстра можна будь-куди їхати толкового.
автор энциклопУдия • 19 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так, згідна з вами
То я написала район бо може в нас тут теж є такий
Янгол в камуфляжі• 19 ноября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Так, згідна з вами
Олена Шаркезі. Її і тут хвалили. І на фб має сторінку.
Янгол в камуфляжі• 19 ноября 2024
Подологічна практика Олени Шаркезі. Сторінка фб.
Ленивица-красавица• 19 ноября 2024
Цукор перевірте мамі
Янгол в камуфляжі• 19 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Бо треба робити корекцію нитями.в нас за 4 сеанси донька забула що це. Олена Шаркезі це робить
Янгол в камуфляжі• 19 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Цукор перевірте мамі
+++ це так. Я зразу подумала що діабет невиявлений
автор энциклопУдия • 19 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Цукор перевірте мамі
В неї інсулинорезистентність
После 18• 19 ноября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
В неї інсулинорезистентність
Сколько маме лет?
zhara• 19 ноября 2024
Ольга Дмитренко, чудова майстер саме на Драгоманова 31б
ЯяяКакаджамбо• 19 ноября 2024
Купите жидкий глицерин. Долейте в баночку уксуса до полного. И смазывайте. Сначала обматывайте пленкой, как улучшится состояние, просто мажьте. Посмотрите результат.
Україна понад усе!• 19 ноября 2024
Скажіть мамі, нехай не ходить босоніж. Зазвичай люди звикли ходити босі, через що пересихає шкіра ніг.
Сиреневая цапля• 19 ноября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
В неї інсулинорезистентність
В Києві є кабінети, де роблять педикюр людям з діабетом та діабетичними стопами. Точно знаю, що є такий на Лук´янівці. Ви не хочете в ендокринолога попитати? Мамі вашій треба, хоча би кілька разів, сходити не просто до подолога, а до людини яка знає, як з такими ногами себе поводити і що людині порадити.
Просто креми і пілки - не ваш варіант. Тим більше - пілки електричні. Мама просто наробить собі біди.
Я знаю випадок, коли після домашнього педикюру людині з діабетом ампутували палець.
Помеха справа• 19 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
О, ця Олена нам такого наробила(( як раз тут і знайшла її по рекомендації. Але вийшла анті- рекомендація
Ростки жимолости• 20 ноября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Так, згідна з вами
Щиро рекомендую професіонала у нас, на Осокорках-Позняках:
Люблю Украину• 20 ноября 2024
Я ходжу в Кроки здоров´я на Гмирі до Ніни та до Ірини podolog_med_kiev на Попудренка.
В принципі обох можу рекомендувати. Як людина, Ніна менш приємна та комфортна.