База_птеродактилей• 19 ноября 2024

Де зараз навчаються ваші діти?

Питання також і для тих хто найближчим часом буде закінчувати навчання, куди плануєте вступати закордоном чи у місцеві вузи?
Результат:
вже голосів: 79
35 (44.3%) В Україні
30 (37.97%) Закордоном
9 (11.39%) Будемо вступати закордон
5 (6.33%) Будимо вступати у місцеві вузи
Шмоточницаца• 19 ноября 2024
’За кордоном’ пишется раздельно и никак иначе.
Конфиденциальность• 19 ноября 2024
Будимо 🤣
автор База_птеродактилей • 19 ноября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Мені пофіг, ви краще на питання відповідь пишіть
Ответ дляКонфиденциальность
Будимо 🤣
Спішу
Бачу_майбутнє• 19 ноября 2024
не знаю, пока денег нет.
И вообще не хочет учиться, только сидеть проходить кадку 🙄🙄
ЭмчЭндЭм• 19 ноября 2024
Мой ребёнок ходит в детский сад в другой стране. В следующем году пойдёт здесь в школу.
Наизнанку• 19 ноября 2024
Дайте войну пережить сначала, потом решим.
Небоброїдка• 19 ноября 2024
Давно за кордоном
Заздрість то погано• 19 ноября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
За кордоном))
Будемо))
Copy-Paste• 19 ноября 2024
Спочатку в Україні
Потім і в Україні і за кордоном
Зараз лише за кордоном, наш ВНЗ кинув, бо одночасно нереально.
Факультет однаковий, легше навчатись в Україні, при чому в рази
Топтунша• 19 ноября 2024
Дитина поки не навчається. Ходить у приватний дит.садок за кордоном. У школу тільки наступного року.
На границе• 19 ноября 2024
В школі і у виші в Україні обоє
Почемучка• 19 ноября 2024
Закордоном вчитися не захотів, повернулися в Україну. 10 клас. Що далі не знаю.
Відірву та викину• 19 ноября 2024
мій зараз у 7 класі в Україні, була розмова щоб підтягнути за два роки польську чи словацьку мову і після 9 класу вступити до коледжу за кордоном. не хоче навіть чути, до істерики(( старший син, 20 років в наступному році закінчує інститут теж в Україні, і не хоче чути про магістратуру..
КокошинЭль• 19 ноября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Правильно. В армию нужны ппрни!
Відірву та викину• 19 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Правильно. В армию нужны ппрни!
у меня муж воюет, а у вас кто?
Зоркая Зорро• 19 ноября 2024
Учится за границей, на украинскую школу забили. Колледж в следующем году, а потом посмотрим
Гл. Амурная• 19 ноября 2024
Дома закончит и в путь. Й
З горіха зерня• 19 ноября 2024
Все в заграничной школе учатся
1, 6, 7, 9 классы.
Забрала документы из Украинской школы в прошлом году. Первоклассник даже не числился в украинской школе.
Числился только в садике, хотя туда не ходили с 24 февраля 2022 года. Хотела забрать документы в 23 году. Сказали «та не надо, пусть будет в списке» :))
Хвігура мічти• 19 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Правильно. В армию нужны ппрни!
На європейські склади потрібні вантажники.
Хвігура мічти• 19 ноября 2024
Обидва сини навчаються в Україні. Старший у ВНЗ, молодший закінчує гімназію. Плануємо ще наступного року військову кафедру. Мали можливість виїхати, але залишились в Україні.
графиняВишенка• 19 ноября 2024
Один за кордоном, другий і Україні. Такого варіанту немає)))
Та легко!• 19 ноября 2024
Мы за границей, но ребёнок учится в своём укр лицее, поступать в универ будет за границей, если не пройдёт на бюджет, будем оплачивать обучение.
Пы. Сы. Мы не на защите, внж.