Ирина 789• 19 ноября 2024

Новая обложка-ребус на 2025 год.

Ещё не было темы?
Что думаете?
Leto32• 19 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Капітан очевідность
Нос и глаз это Илона маска
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
так, якщо б не було попередніх обкладинок, то можна було б ще розбирати прискіпливо, а так...
за цей рік на обкладинці була біля Зеленского президентка Мексики, хтось щось про неї чув?
Ось і все, що треба знати про ці ребуси) Хоча мені було б цікаво послухати розбір, але не кацапський.
Я до цього відношуся як розшифровку заради часу проводження, ну так .
Тому, що ну реально, як читаєшь статті видання на різну тематику, чи , наприклад сюди принесешь- то фуууу, автори .-неправі, не так, і що вони знають, то неназвані джерела.., то вкид.

А от ореол Ребусу зразу розвертає суспільство в інше - ааа автори Економіст щось точно знають 🔍🔎🔎і зашифрували і закодували майбутнє!
От такий дисонанс

Загалом
The Economist зазначає, що 2025 рік стане роком великих змін і невизначеності - ну капітан очевидність
Олечка79• 19 ноября 2024
А что говорит Кассандра Кличко ?
От как она скажет , так тому и быть☝🏻
Танюша• 19 ноября 2024
Ответ дляLeto32
Нос и глаз это Илона маска
Цікаво. А посмішка?
Leto32• 19 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Цікаво. А посмішка?
Вообще будто как что-то чужое
Танюша• 19 ноября 2024
Ответ дляLeto32
Вообще будто как что-то чужое
Ну загалом якщо поглянути на картину за всим цим вимальовується обличчя.
Два ока, ніс, рот.
Наче хтось за всим цим стоїть
Zaviriuha• 19 ноября 2024
Чому Зе в чорній рамці, а Пу в червоній?
Павлик Равлик• 19 ноября 2024
Ответ дляZaviriuha
Китаєць у чорній, Трамп у червоній
Life-game• 19 ноября 2024
Ответ дляИрина 789
Картинка со шприцем может говорить, это на мой взгляд, о новой пандемии. Может я ошибаюсь.
Когда я писала что в весной новая пандемия, все дизлайкали, ага...
Стремно, что шприц красный. Лечение, с переливанием крови, видимо. Или болезнь по крови передающаяся. Но если не воздушно кабельным, то легче ж должно быть
Life-game• 19 ноября 2024
Ответ дляА.р.і
Шприц це винайдення вакцини від раку
Дай Бог
Танюша• 19 ноября 2024
Ответ дляLife-game
А які у вас підстави для таких припущень?
ТА7НЯ7• 19 ноября 2024
Ответ дляВолшебная лампа
А вот на прошлогодней шо за голубь над пуйлом?
Это типа он хотел мира
viter33• 19 ноября 2024
The Economist про тренди 2025 року: що чекає світ?

Головний редактор журналу Том Стендейдж описав 10 трендів, на які варто звернути увагу у наступному році.

Вибір Америки.
Наслідки приголомшливої ​​перемоги містера Трампа вплинуть на все: від імміграції та оборони до економіки та торгівлі. Його політика “Америка перш за все” змусить друзів і ворогів поставити під сумнів міцність американських союзів. Це може призвести до геополітичних змін, посилення напруженості та навіть розповсюдження ядерної зброї.

Виборці очікують змін.
Загалом, чинні партії показали погані результати під час безпрецедентної хвилі виборів 2024 року. Деякі були викинуті (як в Америці та Британії); інші були змушені вступити в коаліцію (як в Індії та Південній Африці); інші були підштовхнуті до співжиття (як у Тайвані та Франції). Тож 2025 рік буде роком очікувань. Чи зможуть нові лідери виконати те, що вони обіцяли?

Ще більший розлад
Пан Трамп може підштовхнути Україну до угоди з Росією та розв’язати Ізраїлю руки в його конфліктах у Газі та Лівані. Більш трансакційна позиція Америки може створити проблеми з боку Китаю, Росії, Ірану та Північної Кореї (“квартету хаосу”). Поки незрозуміло, чи протистоятиме Америка Китаю в конфлікті через Тайвань або в Південнокитайському морі.

Торгова війна
На цей час суперництво Америки з Китаєм буде проявлятися як торгова війна, оскільки Трамп запровадить обмеження та підвищить тарифи, у тому числі для союзників Америки. У міру посилення протекціонізму китайські фірми виходять за кордон як для того, щоб обійти торгівельні бар’єри, так і для отримання нових ринків на глобальному півдні.

Бум чистих технологій.
Уряд Китаю заохочує бурхливий експорт сонячних панелей, акумуляторів та електромобілів, щоб компенсувати слабку внутрішню економіку. Результатом став бум чистих технологій під керівництвом Китаю, коли впровадження сонячних панелей і мережевих накопичувачів перевищує прогнози. Незабаром світ дізнається, чи досягли глобальні викиди піку.

Після інфляції.
Центральні банкіри багатого світу відсвяткували перемогу над інфляцією. Зараз західні економіки стикаються з новим викликом: скоротити дефіцит шляхом збільшення податків, скорочення витрат або прискорення зростання. Багатьом, можливо, також доведеться збільшити оборонні бюджети. Назріває болісний економічний вибір. В Америці політика Трампа погіршить ситуацію: високі імпортні мита можуть перешкодити зростанню та знову розпалити інфляцію.

Одвічні питання.
Америка щойно обрала свого найстаршого обраного президента. Світові лідери сивіють разом із їхнім населенням. Очікуйте більше обговорень вікових обмежень для політичних лідерів. Тим часом Китай шукає економічні можливості в старіючому світі. У деяких частинах Близького Сходу, навпаки, бурхливе зростання молоді в поєднанні з браком робочих місць загрожує нестабільністю.

Кранч-час для ШІ.
Це найбільша азартна авантюра в історії бізнесу: понад 1 трильйон доларів витрачається на центри обробки даних для штучного інтелекту, хоча компанії досі не знають, як його використовувати, а показники впровадження низькі (хоча багато працівників можуть просто ним користуватися таємно). Чи втратять інвестори нерви, чи штучний інтелект доведе свою цінність, коли “агентні” системи стануть більш дієздатними та з´являться препарати, розроблені на основі штучного інтелекту?

Неприємності в дорозі.
Глобальне переміщення людей, а не лише товарів, стикається зі зростаючими труднощами. Конфлікт руйнує глобальну авіацію. Європа додає нові прикордонні перевірки, а її Шенгенська система без кордонів зношується.

Життя із сюрпризами
Спроби вбивства, вибухові рації та гігантські ракети — одним із уроків 2024 року було очікування неймовірного. Які неправдоподібні речі можуть статися у 2025 році? Це може бути руйнівний сонячний шторм, відкриття втрачених стародавніх текстів і навіть інша глобальна пандемія (саме ці три речі можна помітити на обкладинці журналу).
julia_kid• 19 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
Нижня наче якийсь «мір труд май»з плакату
Внизу рабочие простые люди
ТА7НЯ7• 19 ноября 2024
Ответ дляLLL2005
на ютубе есть расшифровка
Можно ссылочку?
Life-game• 19 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Цікаво, по всьому малюнку декілька мікросхем.
Тайвань
Война за Тайвань. Возможно не такая как Украинская
А возможно и третья мировая
Life-game• 19 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Думаю, что под эти ребусы постфактум можно подтянуть любое развитие событий
Нет
Например в 24ом ядерки не было
И пандемии не было
И ни шприцы, ни ядерку не рисовали

Под некоторые да, а под некоторые нет
nastya-grin• 19 ноября 2024
Жіночка внизу - Джейн Остін? Для чого її зобразили?
Life-game• 19 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Оскільки то над головою путіна, то може його час спливає?
Вон и Зе написал, что ему осталось только ’пересидеть’ Пу))))
lisulya• 19 ноября 2024
Ответ дляИрина 789
Та они уже года три этот шприц лепят. Как и знаки ядерки. Фантазия иссякла у их дизайнеров
Мerida• 19 ноября 2024
Ответ дляLeto32
А что вы имеете ввиду?
На запрет авто с двигателем внутреннего сгорания, и переход на электро.
JulliK_• 19 ноября 2024
Кирпичи за Зеленским это очень двусмысленно
Wendy Rhoades• 19 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS

От такий дисонанс

Загалом
це специфіка ресурсу) тут до таро і астрологів більше довіри і інтресу))
Светлана Борисполь• 19 ноября 2024
Ответ дляТанюша
А хто ці дві жінки?
Вище Урсула фон дер Ляйен, нижче Джейн Остін
Светлана Борисполь• 19 ноября 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
А кто внизу? Я не могу понять то на ней косынка или кокошник?
Джейн Остін
Павела• 19 ноября 2024
а на манеже одни и те же
Фрау Донна Роза• 19 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Цікаво між Жінкою зліва і Зеленський розбита виборча урна.
Можливо новий кандидат в наші президенти жінка?
скумбрия, не иначе
этот клан теперь власть не отдаст
a_n_e_t• 19 ноября 2024
А за предыдущие годы хоть что то сбылось?
Ворона• 19 ноября 2024
Ответ дляМerida
По авто уже мимо. В Европе сроки передвинули с 2030 на 2035 год
Я по наполовину разряженной батарее подумала, что сложности с электричками. Но может это мое предвзятое отношение к микроволновкам на колесах так видит
Фрау Донна Роза• 19 ноября 2024
Ответ дляiroman
Трамп показан ключевой фигурой, остальные типа вокруг него.
зелю уже задвигают потихоньку в угол