Хата на мати• 19 ноября 2024

Можна платити укр. коммуналку з грошей біженця які дає Німеччина?

Чи можна оплачувати коммунальні послуги для нашого дому в України, з грошей які нам видає Німеччина як біженцям? Не дают за подібні речі штраф? Просто мій друг оплачує коммунальні послуги з своєї квартири, але після того як почув що не можна таким займатися то почав вагатися в правильності рішення. Хотів би почути думку людей які стикалися з подібною ситуацією чи розуміються в цьому. Буду дуже вдячний )
Пишу вірші, дорого• 19 ноября 2024
Можна.
Пушка заряджена• 19 ноября 2024
Не можна звичайно, про це сказано -пересказано..
Маю на увазі з картки, яку видала Німеччина.
Зараз багато хто практикує фізичний обмін євро на гривні на українську картку і там вже люди сплачують платежі
Вилосипедниця• 19 ноября 2024
Народ - профессиональный нищий.