Добротная• 19 ноября 2024
Молочка в прикорм
Добрий вечір малому 9,5 міс,хочу ввести домашній творог та молоко,але педіатр наш говорить що рановато,а я бачу по малому який гризе яблуко що варто вже давати))
Хто з якого віку починав молочку в прикорм?
Доречі всі йогурти,сирочки,закваски магазині не купую не признаю,тож будь ласка за них не пишіть,дякую за відповідь)
Бринзолетта• 19 ноября 2024
Можно с 6 месяцев. Дурная ваша педиатр.
А, домашнее. Я бы не давала. Только утрапастеризированное.
Добротная
• 19 ноября 2024
Ответ дляМавка
Який домашній творог і молоко? Воно жирнюче, зірве те дитині підшлункову
Ви знаєте не дурна,молоко чудово розводиться та кип´ятиться))
Мавка• 19 ноября 2024
Ответ дляДобротная
Ну як не дурна, то нащо тут питаєте. І для чого дитині молоко від корови. Як є нормальні суміші адаптовані
Видна міленіалка• 19 ноября 2024
Можно. Но молоко не в качестве напитка, а в кашу. И домашнее я бы не рискнула. Хотя бы потому что оно слишком жирное .
Добротная
• 19 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Так і планую,просто варити кашки але не на воді а на молоці,звісно в розбавленому вигляді
Добротная
• 19 ноября 2024
Ответ дляМавка
Щоб от такі розумні як Ви мені відповіли))
Добротная
• 19 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Можна з 6 місяців, але молоко як напій після року. Тобто можна в кашу додавати, в складні страви. Вибачте за непрошену пораду, але я б подумала про іншого педіатра, якщо цьому творог в 9,5 місяців рано
Творог саме домашній,не покупний магазинний дитячий,тому вона ще не радить,просить почекати до 10 міс.
Шиворот Навыворот• 19 ноября 2024
домашнюю молочку ни один нормальный педиатр не посоветует, так что я вашу понимаю
Добротная
• 19 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Вона не те що не радить,вона каже ввести але пізніше,доречі всю покупну молочку дитячу(сирки,йогурти,,закваски)вона не радить