Я шалунья• Изменено 19 ноября 2024
Голодні африканські діти
Як думаєте, чи можливо вирішити проблему голоду, бідноти і хвороб в Африці? Інколи задаю собі це питання як бачу якісь новини, а тут ціла інстасторінка виплила з цими нещасними дітьми.
Карапулька• 19 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Это не так работает.
Именно так. В свое время (да и сейчас) Китай очень вложился в Африку, были громажные деньги туда вбуханы - в развитие с/х, производства, добычу ресурсов.... Были построены фермы, заводы.... Туда также отправились тысячи китайских инженеров и разных специалистов с расчётом, что они покажут местному населению, как выращивать разные с/х культуры и тд и тп, с последующим наймом этих людей на работу. И что? Китайцы были сильно удивлены, что люди там работать совершенно не стремились. Никто не хотел ничему обучаться, никто не шёл работать на фермы и предприятия, чтобы получать з/п и не голодать. Пришлось китайцам своих рабочих туда завозить в срочном порядке. А местное население продолжает танцевать и петь, и косички друг другу плести. Как-то так.
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляКумедна
Ви мені в приклад одне підприємство.Я вам загальну статистику по світу.Ваше підприємство це 0.05 % від загальної кількості емігрантів.Керівництво молодці,вміють обирати кадри....
Для вас взагалі Африка це одна велика країна і там тупо всі дикі і ліниві, крадцть і продають наркотики.
Аж смішно, ви навіть назв країн не знаєте ні їх географії, нічого, але ви прям всю статистику вивчили
До речі можна посилання на ваше джерело?
Карапулька• 19 ноября 2024
Ответ дляКумедна
Громадяни Африканських країн які виїхали з баттківщини до цивілізованих країн 10% чесно працює.40 % жебракує.50 %заробляє дрібними крадіжками.
+ наркотики. Також їхня тема.
Ответ дляLove_Love_Love_
Єгиптяни себе Африкою не вважають.
Ще раз вам повторюю абсолютно вся Африка нічим не відрізняється від, наприклад, України там купа багатих і освідчених людей, професорів і доцентів, дуже багатих і трошки бідніших, дуже роботящих і лінивих. Єдине там відсутній середній клас, купа корупції і просто грабується народ в основній массі місцевими чиновниками за протекцію європейських.
Про якіх дикарів ви пишете? Що ви несете?
Прям ВСЯ Африка в доцентах и профессорах?
А в Сомали, наверное, вообще одни адмиралы
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляКарапулька
Можна назви підприємства і міст де живе тисячі китайців?
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Ви не вмієте алекватно сприймати інформацію?
Я шалунья
• 19 ноября 2024
Ответ дляviter33
Нормальних
Зі свого племені
Африканські вожді самі продавали своїх ’сородичів’ в рабство білим на американські плантації
Зі свого племені
Я дивилась якось інтервью одного африканця і він сказав ’ Перестаньте білих звинувачувати в рабстві, бо моїх предків в рабство декілька разів продавали чорні’
Ответ дляЯ шалунья
Так і було
Африканські вожді самі продавали своїх ’сородичів’ в рабство на американські плантації
Простоваля• 19 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
а в Нігерії скільки пенсіонерів-мільонерів, які шукають по всьому світу кому б віддати свої накопичення))
Гуляю босоніж• 19 ноября 2024
Ответ дляКумедна
Дрібними крадіжками? Та серед них найвищий процент кримінальних важких злочинів, як і розповсюдження наркотиків в європейських країнах.
Ответ дляГуляю босоніж
- Как называют негра, у которого есть стабильная работа?
- Наркокурьер.
- Как называют негра, у которого есть в подчинение работники?
- Сутенер.
- Наркокурьер.
- Сутенер.
Домовенок Кузя• 20 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Стерилізувати після 1-2 дитини.
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Боже яке кончене
Домовенок Кузя• 20 ноября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Пусть их научат презервативами пользоваться и работать. Может и голода не будет.
І Вас би в ту Африку, порядок би навели б там🤣😅
Домовенок Кузя• 20 ноября 2024
Блін , ця тема мене лякає, здається війна в нашій країні буде вічно, бо абсолютна відсутність емпатії, інтелекту та якась доісторична дикість не дає нашому народу жити вільно.
Іронія долі в тому, що до нас інші країни так само відносяться як до країн третього світу. Виходить не просто так…
Я шалунья
• 20 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Війна у нас тут століттями тому що ми на перетині цивілізацій.
Домовенок Кузя• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Розшифруй бот
Відповів всім• 20 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Какие ресурсы с них тянут и кто это делает?
Почитайте про видобувну промисловість у Африці, какао та каву.
Відповів всім• 20 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Ні, і проблема навіть не в бідності країн. У більшості бідноти там доволі специфічний менталітет. Вони будуть пухнуть з голоду але нічого робити для покращення свого життя не будуть. От вміє жінка якісь там свинячі вуха готувати на продаж, вона буде тим все життя займаться за мізерні гроші. І буквально нічого не зробить щоб збільшить дохід.
Мені цікава ця тема, дивилась і документальні фільми, підписана на багатьох блогерів, що мешкають в Африці. Висновок у більшості один - місцеві жителі в більшості своїй — ліниві, брехливі, хочуть бути багатими і нічого для цього не робить. От буде сидіть попід дорогою з голодними дітьми але не піде працювати. Буде чекати поки з неба впаде допомога.
Якраз жінки у них працьовиті. Проблема в чоловіках.
Відповів всім• 20 ноября 2024
Ответ дляviter33
Про що думати?
Цифри - річ вперта
В Африці жили нормально ПАР (де білі все створили), Єгипет (з тисячолітньою історією, + пару держав на півночі (колишні французькі колонії)
Все решта - середньовічна дич.
Так, Нігерія (парочка мільйонерів) живе завдяки покладам нафти
Цифри - річ вперта
Все решта - середньовічна дич.
Ні, ви не праві. Ботсвана доволі багата і прогресивна країна незважаючи на те, що велика частина її території - пустеля. Але є нюанс - вона ніколи не була колонією, лише британським протекторатом.
Загалом, схожа претензія існує і щодо Україна - як це так ми після 300 років колонізації за 30 років не створили економічне диво.
Відповів всім• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звідки ви це взяли?
Це стосується зазвичай Кенії. Але чомусь таке бачення поширюють на всі африканські країни, навіть цивілізовані та багаті.
Відповів всім• 20 ноября 2024
Ответ дляМотористка
5 сторінок ... і дивно,що про життя нашх дітей,де на периферії у батьків тупо немає зарплат.. -- мало кому то цікаво.
Створіть тему, обговоримо те, що вас хвилює.
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляВідповів всім
Більшість жіночок які тут обіср@ли африканців, поняття не мають про Африку, народи їі, географію, культуру, економіку, все що вони чули це те що їм показали по телевізору, але спорять і доказують, люди навіть не знають назв африканських країн. Просто смішно читати, але ці люди дивуються москалям в яких телевізор замість мозгу.
Ответ дляВідповів всім
В недрах страны найдено большое количество полезных ископаемых, поэтому Ботсвана считается достаточно богатым государством с высоким для Африки уровнем жизни.
Здесь добывают нефть, алмазы, золото, платану, уголь, никель, кобальт и многие другие элементы химической таблицы, в том числе даже уран.
Экономика Ботсваны в основном зависит от добычи алмазов.
Ботсвана - біля ПАР
Живе за рахунок видобутку та продажу корисних копалин
’Білі колонізатори’ приклалися до побудови того всього
А баз жартів - ну супер, що хоч хтось в Африці не помирає з голоду
ВВП на душу населення в Ботсвані - 7200 дол. в рік (втричі менше, ніж в Польщі) - це для розуміння рівня ’багатої африканської країни’
Ботсвана - біля ПАР
Я шалунья
• 20 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Ми на перетині тупості, цинічності і неосвіченості…
Так навіть краще)