Посудомойка• 20 ноября 2024
Замовлення газети Укрпошта
Хто виписує чи замовляв колись газети на Укрпошті онлайн, там передплата за замовлення у кінці місяця чи одразу повинна бути, бо я щось не зрозуміла? Перший раз замовляю, може, я щось не те зробила. Це повідомлення надійшло мені 7 днів назад, а заплачу я , виходить, у кінці місяця?
Посудомойка
• 20 ноября 2024
Добрий день,
Повідомляємо Вам, що замовлення зареєстровано згідно оформленого переліку видань на сайті АТ «Укрпошта».
Чекайте лист підтвердження про успішну оплату та квитанцію про сплату (додаток до листа).
Після підтвердження оплати замовлення послуга з передплати вважається оформленою.
Звертаємо Вашу увагу, що абонемент (и) ф.П-1
будуть вислані на Вашу електронну адресу наприкінці поточного місяця.
Доставка передплачених видань буде вик� �нуватись листоношею відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта»,
за вказаною Вами адресою до поштової скриньки.
В разі виникнення питань щодо Вашого замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: peredplata@ukrposhta.ua, а також за номерами телефонів: 050-100-27-23 в робочі дні (пн-чт) з 08:30 до 17:30 та (пт) з 08:30 до 16:15.
Посудомойка
• 20 ноября 2024
Ответ дляНеначасі
Ви вже оплатили! Більше нічого не треба робити. Чекайте газети.
В мене не зняло гроші з кабінету банку, в тому то і справа. І квитанція про оплату так і не надійшла
Неначасі• 20 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Значит ви не оплатили. Таке має бути
Посудомойка
• 20 ноября 2024
Отож, я так і зрозуміла, що щось не те і мене вийшло. Дякую вам, що зорієнтували!!
Посудомойка
• 10 декабря 2024
Ответ дляНеначасі
А вона прийде десь у кінці місяця,так?
Неначасі• 10 декабря 2024
Залежить від населеного пункту, моя мама отримує на тиждень пізніше ніж дата випуску газети.