Вумна, аж страшно• 20 ноября 2024

Чи варто нам бути разом?

Мій чоловік (30 років) і я (22 роки) одружені вже 4 роки. Нашій дитині 2 роки. Він працює і не погано заробляє, я теж займаюсь дитиною і підробляю майстром манікюру. Іноді наша дитина буває в його батьків (не більше місяця) і в цей період я працюю в салоні. Сталось так що я не хочу свого чоловіка. Мене не збуджує нічого. Він дуже класний батько і чоловік, але як виявилось чоловік з нього не дуже. Він турбується про мене і все інше, але вчора я знайшла його переписку з іншими жінками, де він розповідав що він самотній і живе сам, і що він їі поведе на каток( а мене за 4 роки навіть в кіно не повів). Я виплакала все за ніч і сказала, що якщо нас нема в його житті в тій переписці то і по справжньому мене з дитиною не буде і його житті. В результаті він сказав, що я його принижувала якось( переписка була менше року тому, але більше частину він добре сховав на іншому аккаунті куди я зайшла потім,але він вже все видалив) і через це він почав спілкуватись з іншими, але сказав, що не зраджував мені. Ми помирились. Він сказав, що останні пару місяців все було ідеально і що він перестав спілкуватись. Натомість я розумію, що я не хочу жити все життя з ним. Що я хочу інших чоловіків. Я хочу «нагулятись». Він був моїм першим і єдиним чоловіком. І я ні разу за увесь час не кінчала, а перші два роки так взагалі відчувала біль підчас сексу, але терпіла, бо йому було потрібно. Коли я подумала, що ми з дитиною можемо піти від нього і поїхати в іншу країну де я буду вільна як жінка і буду мамою що піклується про дитину, я так само думала про те що він ідеальний батько і іншого я не знайду для дитини. Тепер мене мучає це все, бо я живу з чоловіком по суті через дитину. Чоловік це розуміє і знає. Я казала йому, що мені не подобається наш секс і що я хочу що б в мене були мурахи від чоловіка, а не просто роздягнулась лягла 5 хвилин не зрозуміло чого, поки він кінчить і все. В нашому житті мало романтики. Що мені робити? Я не хочу зраджувати, але відчуваю що мені тяжко не думати про це. (П.с. Чоловік намагався зробити так, аби я кінчила, але нічого не виходе я не можу рослабитись). Як нам продовжити жити з цим усім? Хочу дізнатись думку інших людей. (Прошу не засуджуйте)
Результат:
вже голосів: 42
35 (83.33%) Розійтись
7 (16.67%) Бути разом
Меряю от 0• 20 ноября 2024
Ділдо або вібратор є?
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Сказати як є і піти, більше варіантів немає
Брехушечка• 20 ноября 2024
За какие шиши в чужой стране можно быть мамой не работая?
автор Вумна, аж страшно • 20 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Ділдо або вібратор є?
Я увесь час ними користуюсь, але все одно мені хочеться інших чоловіків.
Цідило правди• 20 ноября 2024
Стоит ли?
Ответ дляБрехушечка
Хто сказав, що я не буду працювати? Майстри манікюру отримують від 20€ за один манікюр))) тому дитина в садку, я на роботі)
Поросенка• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
И ребёнок в 2 годика по месяцу у родителей мужа.
к.Буланова• 20 ноября 2024
Який жах.
Ответ дляЦідило правди
Стоит ли?
Не знаю, але жити все життя з людиною, яка не підходить теж не хочеться. Я не хочу руйнувати сімʼю, але я теж людина і хочу насолоджуватись життям
Меряю от 0• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Які є?
Ответ дляLove_Love_Love_
Але ж він дійсно гарний батько і чоловік він не поганий,якщо не враховувати мінуси
Поросенка• 20 ноября 2024
Ответ дляк.Буланова
Який жах.
Та да. В 18 выскочить замуж, родить, а потом понять, что не нагулялась и не все кии перепробовала.
Ответ дляк.Буланова
Який жах.
Чому? Я хочу зрозуміти вашу думку
Кава з адреналіном• 20 ноября 2024
мда. как вы собираетесь кончить,если у вас в голове боль от измены(если что, измены были, пусть не выдумывает и вы не верьте). прощать его было рано,надо было сначала паузу в отношениях сделать.чтобы он прочувствовал вину и наказание
Брехушечка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Да вы шо? А шо, есть уже предложения для работы? А шо, есть где жить? А полет Уле дитятку ждут с распростёртыми руками в садике? А на больничном будет бабка из Украины приезжать сидеть?
Ответ дляПоросенка
Ну в своє виправдання, в мене була дуже консервативна сімʼя і тому я вийшла заміж за свого чоловіка, він був моїм першим і поки єдиним. Мені здається це нормально🤷‍♀️
к.Буланова• 20 ноября 2024
Ответ дляПоросенка
Хочет других мужчин . Тут всё понятно.
Кава з адреналіном• 20 ноября 2024
Ответ дляк.Буланова
Хочет других мужчин . Тут всё понятно.
а кого ей хотеть,если этот не удовлетворяет?
Ответ дляБрехушечка
Я просто скажу що так. Мене там чекають з «распростёртыми руками» в декількох країнах мої родичі сказали, що я можу розраховувати на них.
Поросенка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Типа, это был единственный способ почпокаться? А как консервативная семья воспримет дочь в разводе, меняющую любовников? Кстати, а куда ребёнка на время гулек сдавать будете?
к.Буланова• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Зеленая ещё.жизнью не битая
вре_Динка• 20 ноября 2024
ой ви так романтизовано написали що поїдете за кордон і будете вільною, і гарною мамою для дитини і тдтп... а за який рахунок ви плануєте бути вільною і гарною мамою одночасно?
ви то розійдетеся 100% але жити на що плануєте?
Ответ дляКава з адреналіном
Але він так плакав від того, що я сказала,що піду, я не така жорстока, аби терпіти його плач😅 не знаю, що ще сказати
Брехушечка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ага ага. Прям незаменимый работник
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
це не значить що ваші родичі будуть вас забезпечувати поки ви будете вільною, це значить що вони можуть вам допомогти перший час( пару місяців) поки ви не знайдете окреме житло, може з документами допоможуть
Поросенка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Родственники это говорят из вежливости. Если Вы всерьёз рассчитываете осчастливить их своим визитом с ребёнком и присесть им на головы, то это не надолго. Кстати, условия и стоимость аренды в разных странах мониторили, чтобы понимать, сколько нужно сделать маникюров по 20 евро?
Поросенка• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Думает, что её родственники будут тянуть.
Брехушечка• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Почитайте вверху. Незаменимый работник едет .

Она ещё не придумала вариант, шо папаша может не дать разрешения на выезд дитятки.

Ну или сейчас тролиха напишет, шо дитятка записана только на нее, и она сможет выехать без всяких проволочек.
Ответ дляПоросенка
Ні не думаю, я працюю і далі буду працювати, чого всі так на це накинулись.
к.Буланова• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Тролляка какая
Учись и приходи в следующий раз