Успокойся_Успокойся• 20 ноября 2024

Що це за вазон? Як за ним доглядати?

Переїхали на квартиру а тут така рослина. Поливаю(стараюсь не заливати) але нижні листочки в´януть. Як бути?
Руда ліса• 20 ноября 2024
Юкка. Почитайте. Вянут, значит залили, может гнить корень
Алина-1240• 20 ноября 2024
Перелили,а потом пересушили,потом снова залили
Ошеламиссимо• 20 ноября 2024
Это юкка. Её лучше не долить, чем перелить и избегайте прямых солнечных лучей.
Руда ліса• 20 ноября 2024
Если корень гнилой, можно срезать зеленую часть + не много ствола. Ствол(не гнилой) порезать на части см 10-20 см и поставить в воду. Через время все пустят корни. Посадить.
Швендяю містами• 20 ноября 2024
Перестаньте поливать) пока ещё живо
Просто болталка• 20 ноября 2024
Мої юки пів року простояли без води і вижили
Не танцую- но пою• 20 ноября 2024
Я б оновила, зрізавши верхівку. Її треба трохи підсушити і поставити у воду. Можна із стимулятором для укорінення.
А нижню частину просто викинути. Там коріння вже слабке, немає сенсу з ним морочитись.