Зрадорозганячка• 20 ноября 2024

Допоможіть порадою... Робота, бухгалтер

Дівчата, потрібен погляд зі сторони. Я бухгалтер. Зараз працюю на комунальному підприємстві. Так склалося, що я прийшла останньою і мій функціонал це якась каша. Так все налаштовано, що виконую багато того, що не стосується конкретно моїх обов´язків, а стосується всього відділу. Наприклад, електронний документообіг, внесення даних підприємства на портал, сканування- копіювання безкінечне, виконую частину роботи економічного відділу. Ми всі задіяні більш- менш, але я більше всього. Коротше, от мені взагалі не подобається мій функціонал. Програми в яких працюємо дрєвні, приходиться багато чого постійно набирати вручну. це займає купа часу. Тримає тільки те, що соц. пакет (зп вся біла, 17 000 грн + відпустка 31 день + лікарняний, на який я ніколи, слава Богу, не ходжу, але можливість зберігається).
Запропонували піти на ТОВ. Плюси, це бухгалтерська робота (первинка, постачальники, реалізація, гсм, дорожні листи), сучасна програма, кажуть гарний колектив, я ще не була, тільки піду. Але: зп в конверті 20000 грн з можливістю підвищення, оф. працевлаштування не одразу, відпустки дають, але точно не 31 день, лікарняні, не дай Бог що, також все ясно.
Я вже весь мозок собі з´їла. Не хочу тут лишатися, функціонал жахливий, я не розвиваюся, мені 43 роки, а з такими обов´язками скоро нікому не буду потрібна на ринку праці, колектив (мої дівчата у відділі гарні), а от взагалі на підприємстві... не хочу погано про них писати. Приходиться по роботі стикатися, дуже важко.
На нову роботу боюся йти, вдруг не сподобаюся, лишуся без роботи. А мені зараз ніяк не можна. Мені 5 років точно потрібно працювати, дитину відправляю вчитися, потрібні гроші.
Якщо дасте пораду, буду дуже вдячна! Зі сторони іноді трохи по-іншому на це можна поглянути. Може у когось був такий досвід, пожалкували, що пішли, або навпаки.
БоХатая• 20 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ох. Оце мене і тримає тут. Але вони обіцяють згодом зробити мінімалку білою
Що таке біла мінімалка на сьогодні - ні про що.
А там де ви зараз працюєте, це вважається державною службою ?
Ви занадто багато на себе взяли, а на таких зазвичай зручно ’їздити’. Спрбуйте потихеньку делегувати свої обов´язки ’зайві’, які не пов´язані з бухгалтерською роботою, можна звісно попросити свою посадову інстуркцію, на вашому підприємстві вона точно має бути.
Вас ніхто не звільнить алехоч спробуйте хдихати ось ці ксерокси-скани.
Бабульція• 20 ноября 2024
Ответ дляДую на вітер
Работаю в жеке у мастеров нет таких обязанностей,как вы написали
а у меня были
автор Зрадорозганячка • 20 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
У відділу працюють дві пенсіонерки, які вже з коронами, роблять тільки свою роботу, а так і за ’холодну воду’, як то кажуть... Голов. Бух також їх віку, отож не нагружає їх, все йде по принципу: ти молода, в комп´ютері і сканах розбираєшся, от і скачи. А пенсію можна вже і пожаліти. Замісник дівчина молода, розумна, в неї обов´язків вистачає. Є ще одна дівчина, в неї також багато обов´язків, але вони бухгалтерські. А я виходить ’слабое звєно’. Якщо мовчи тягеш, то все норм, якщо будеш огризатися з´їдять, в мене немає стільки нервів. Я не з тих. Краще одразу піду...
БоХатая• 20 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Розумію, сама така, значить робіть оту не бухгалтерську роботу не так мотороно, як комусь би хотілося, бо одні старі, другі молоді-моторні, а всю фігню на одну людину,я кось несправидливо. Ну і якщо пенсіонерки, то могли б і ксерити, щоб на пенсії не сидіти.Воно звісно не буде так, що прийши завтра і все, не буду це робити, а ви потроху все це ігнорьте і не поспішайте бути моторною. Якщо обирати між пенсіонеркою і ВАми, то перевага явно не на користь пенсіонерки.
автор Зрадорозганячка • 20 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Дякую за мудру пораду. Головна бухгалтер любе, щоб все дуже швидко робилося, щоб все прям горіло, тому навіть не розумію, як це посміти зволікати . Хоч іноді психую, просто все складаю на кучу і нікуди не спішу. Це коли вже через край.
БоХатая• 21 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
тільки заради того, що там умовні знайомі, не варто погоджуватися на чорну оплату.
Ось буквально сьогоднішнє, ви б точно справилися :

ВАКАНСІЯ:
м.Київ
Сфера діяльності: послуги,
Програми: BAS бухгалтерія корпорація, Медок, Вчасно.
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00-18:00, перерва з 13:00-14:00.
Після проходження випробувального терміну можливий гібридний графік роботи.
Заробітна плата 30000,00 грн.
Шукаємо бухгалтера на ділянки «розрахунки з покупцями» і «розрахунки з постачальниками».
Рахунки, акти, податкові. Звірка з покупцями і постачальниками.
Відправлення документів , отримання документів.
Вирішення питань, які виникають в робочому процесі.
Вимоги:
- Уважність;
- Відповідальність;
- Досвід роботи на даній ділянці не менше одного року.
ПРОХАННЯ , НАДСИЛАТИ РЕЗЮМЕ ТІЛЬКИ ЯКЩО ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗАЗНАЧЕНИМ ВИМОГАМ!!!!!!!!
Бухгалтерів, що працюють на інших ділянках, прохання не гаяти свій час і резюме не надсилати.
Резюме надсилати на email: anzhelebusel@gmail.com
P.S. Шановні головні бухгалтери, не шліть, будь ласка , свої резюме. Ми знаємо, що Ви найкрутіші, але нам потрібна людина, з зовсім іншим вмінням )
автор Зрадорозганячка • 21 ноября 2024
Ответ дляБоХатая

ВАКАНСІЯ:
м.Київ
Сфера діяльності: послуги,
Заробітна плата 30000,00 грн.
Вимоги:
- Уважність;
- Відповідальність;
Справа в тому, що я з Кривого Рогу. У нас не так все райдужно в плані вакансій і зп. Знайома з досвідом 20 років нещодавно шукала роботу. Пропозиції такі собі. 15 000 максимум, умови праці смішні (наприклад платний туалет, бо в офісі немає), або дуже далеко добиратися, або в кабінеті 10 чоловік сидить, зосередитися неможливо ( в мене в кабінеті 8 чоловік+ голов. Бух+ голов. Економіст, все підприємство заходить, це дурдом постійний), або немає ніякої автоматизації,exel наше все... Я її наслухалася, то трохи в шоці була.
В Вашій вакансії прекрасно все, але просять не звертатися людей без досвіду на конкретній ділянці. В мене він був але 3 роки назад і не так вже й багато контрагентів. От тому я і думаю, що потрібно набиратися досвіду десь, щоб мати можливість знайти потім нормальну роботу.
автор Зрадорозганячка • 21 ноября 2024
Ответ дляБоХатая

ВАКАНСІЯ:
м.Київ
Сфера діяльності: послуги,
Заробітна плата 30000,00 грн.
Вимоги:
- Уважність;
- Відповідальність;
І я вдячна Вам за поради, що не пройшли повз моєї теми. Мені дуже потрібен погляд зі сторони ... Давно хочу змінити роботу ( не роботу, а функціонал), а йти просто через work або robota.ua не хочеться. Тут якраз випала можливість, а я сумніваюся...