Галя із Дарниці• 21 ноября 2024

Хто робив МРТ голови?

У висновку написано:зниження МР-сигналу від венозних синусів зліва.Хтось знає що це означає?
Танго утрьох• 21 ноября 2024
Означає, що треба йти до невролога
Пупуговка• 21 ноября 2024
Це вказує на зміну сигналу, що може бути пов’язано з різними станами, які впливають на венозний кровотік у синусах мозку. Основні можливі причини такого явища:

* Тромбоз венозних синусів: Утворення тромбу (згустку крові) у венозному синусі може порушувати нормальний кровообіг і викликати зниження сигналу.
* Анатомічні особливості: У деяких людей структура венозних синусів може бути варіативною, що також може вплинути на сигнал.
* Зменшений кровообіг: Зниження кровотоку в синусах, наприклад, через компресію або функціональні порушення.
* Запальні процеси: Наприклад, при менінгіті або іншому запальному процесі, що торкається венозних структур.
Щоб визначити точну причину, потрібно враховувати клінічну картину, історію захворювання і додаткові обстеження.

А взагалі це спостерігається у 80% людства. Але все ж таки пройдіть додаткові обстеження.
автор Галя із Дарниці • 21 ноября 2024
Ответ дляПупуговка

Дякую Вам, у мене часті мігрені,лікар призначила після мрт лікування, це мене просто зацікавило що це таке.
автор Галя із Дарниці • 21 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Означає, що треба йти до невролога
Ви думаєте, що я сама собі призначила мрт?)))
Пупуговка• 21 ноября 2024
Якщо МРТ показало лише це, то не перемайтесь. Просто раз на рік (чи хоча б 1 раз на 2 роки) - підтримуйте себе ліками..
автор Галя із Дарниці • 21 ноября 2024
Ответ дляПупуговка
Так,дякую)))