Брюльтик• 21 ноября 2024

Домашний помощник старому человеку

Хотим нанять в помощь на 4 дня в неделю по 2 часа женщину.
Обязанности сварить суп и простое второе блюдо.
1 час
Или уборка простая или гигиена помочь зайти в ванну выйти.
Хотим нанять кто рядом живёт . Какие платить деньги если получается 8 часов в неделю
36 часов месяц
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
Просто цікаво про дві страви за годину - це що?
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
І ще треба бабусі обирати: або сьогодні митися, або їсти, аби щоб прибрали.
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Людей за лохів мають :(
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Людей за лохів мають :(
Або бабусю не люблять
Железобетон• 21 ноября 2024
За 2 години прибрати, помити бабу, зварити суп і друге? Справді?
Поліпривіт всім• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Або бабусю не люблять
Любят, наверное. Просто денег нет(((
Устроят строгий режим. По понедельникам бабушка ест, по вторникам моется, по средам гуляет, а по четвергам уборка 🤷‍♀️
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Автор, так не вийде. Це старша людина, якій треба щоденний догляд 4 години щодня.
Мій батько з братом доглядали бабусю. Брат повністю все готує вдома, а потім вони щодня йдуть до неї, і менше 1,5 години вдвох там не проводили.
Мушля з Криму• 21 ноября 2024
Залежить від того,в якому місті,смт,селі
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Любят, наверное. Просто денег нет(((
Тоді хай заселяються до неї, півтори годинки зранку, півтори годинки звечора, упораються.
Непогодка• 21 ноября 2024
Напоминает анекдот: я выйду на 5 минут к соседке, не забывай каждые полчаса помешивать суп
Железобетон• 21 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Думаєте в Києві суп, макарони і котлета готуються на годину швидше ніж в Жашкові?
Холодная каша• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
О підїхали, які товсуться весь день на кухні))
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Але це буде по-любому в 1,5 - 2 рази дорожче за просто домробітницю. Ще й який характер у бабусі треба знати.
Холодная каша• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Не обов´язково суп щодня варити)
Поліпривіт всім• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
С бабулей может и управятся. Но так…, скорее всего, семья у людей. С бабулей успеют, а с детями шо делать. Их же тоже кормить, учить, обувать, одевать и тд.
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
Справа не в тому. Хочу, щоб автор озвучила меню. Що то за прості страви 1 і 2 з обмеженим бюджетом, і думаю продуктами теж.
Дверной_Проем• 21 ноября 2024
150-200 час это минимум
От 6000 грн это если по вашему графику.
Лучше по 2 дня и 4-5 часов, я бы так искала.
И поставить оплату 10000 грн
Носки на подтяжках• 21 ноября 2024
Сусідка пенсіонерка за 400-500 грн на день згодиться. За менше навряд.
Дверной_Проем• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Продукти ще мабуть треба буде купувати, а це не минимум 1.5 години
Холодная каша• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
То вже ваша нездорова фантазія
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну так ще ці продукти купити по ходу.
Бабця в мештах• 21 ноября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Пенсіонерка іншу пенсіонерку з ванни не витягне.
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
То вже ваша нездорова фантазія
Навпаки. Я знаю, що таке догляд за хворими /немічними. І знаю, що таке готувати.
В мене питання, по темі, а ви пофлудити зайшли?
Мушля з Криму• 21 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ціна за годину праці відрізняється
Холодная каша• 21 ноября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну да, отримуючі 3 тис пенсії за менше ніж 10 тис не поворухнеться)))
Анонимарик• 21 ноября 2024
Автор, а можно хоть для примера меню на один раз, чтобы понимать, возможно уложиться за час.
Кто будет отвечать за наличие продуктов. И посуду я так понимаю мыть не надо после готовки.
Холодная каша• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Звідки ви придумали про обмежений бюджет і т.д.?))
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
З опису теми.
Холодная каша• 21 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
З опису теми.
Просто не фантазуйте про незнайомих вам людей. Легше жити тоді))
А вот недавно• 21 ноября 2024
500грн в день