Збито 6/7 крилатих ракет Х-101
Уранці війська атакували Дніпро ракетами різних типів. Зокрема, із Астраханської області рф було запущено міжконтитентальну балістичну ракету, із Тамбовської області з винищувача МіГ-31К — аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал», із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС сім крилатих ракет Х-101 (район пусків — Волгоградська обл.).
Внаслідок протиповітряного бою підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено шість ракет Х-101. По інших ракетах — без суттєвих наслідків
Би-би-си: два источника в администрации Белого дома сообщили, что выпущенная сегодня Россией по Днепру ракета действительно баллистическая, но не межконтинентальная. Один из собеседников сказал, что это была ракета средней дальности.
Всего на вооружении России находится 521 межконтинентальная баллистическая ракета.
Ответ дляammakat
Т.е до США не достанет уже и ладно
Ответ дляammakat
Будем рахувать, як колись рахували іскандери
бо нам сказали, шо їх небагато і грошей нема в босоногих росіян нові вироблять і тут цілі простині були, як падає в рашкі ввп
де ці авториці зараз?
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
гд советницы что три часан тут орали что бальше такого не будятЁ
Вы кайфуете? Злорадство аж сочится счастливое!
Совсем не палевно)))
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
мин 10 и узнаем как это не страшно когда МБР падает на голову
Дада
Пусть каждому кацапскому выродку прилетит в тупую бошку!
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
прям кончаю от радости! не поверите!!!!!
Верю
Это заметно!
Ответ дляOlga_72
Спочатку матчасть про ракети прочитайте. Межконтінентальна потрібна тільки для того, щоб швидко долетіла на інший континент, через космос. 6000 км. На Дніпро вже не одноразово прилітали іскандери, ті що можуть бути з ядерними боеголовками. Для дніпрян нічого нового не сталося. То шо за шоу?
Кажуть, що конкретно ця ракета взагалі використана вперше за історію воєн з узької сторони. Типу вона призначена длч ядерного заряду. Типу узькі натякають, що сотрут в пєпєл.
Виродки.
Байрактарочка• 21 ноября 2024
Ответ дляDumky
Як така ракета могла десь подітися просто
пишуть шо переплутали рсзв і рубіж. чос такий. до цього не плутали рсзв, а тут прям однакові таки характеристики польоту.
вже свої на нервах грають