тяжкаялюдина• 21 ноября 2024

В яких гуляти с собакою або вийти Біля дому?

Хоча я бачила і по місту такі як рожеві у дівчини
Чула їх можна і в пралку кинути
Результат:
вже голосів: 14
7 (50%) 1
7 (50%) 2
Курочка-чубаточка• 21 ноября 2024
Автор, по-моему эти тапки одноразовые, какое уж гулять с собакой, для прогулок с собакой наоборот надо какая-то трекинговая обувь мощная или резиновые сапоги, она ж вечно тянет как не в болото, так в жухлую листву в плохую погоду. Эти тапки не выдержат и 15 минут
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я гуляю без повідця та собаку не велика .Сапоги є ризо нові але з вони не зручні .
Ромашкинная• 21 ноября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Випий корвалол заспокойся
Купи нормальне взуття
ніколи такого не було• 21 ноября 2024
Я на али подделку под угги заказала, жду
Интересно как качество, но для выгула норм будет
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я такі самі коричневі замовила 😆
З Єва напевно залишу собі беж водонепроникні теж щоб були .
ніколи такого не було• 21 ноября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я такі самі коричневі замовила 😆
А не получили еще с алика?
Я думаю их спреем водоотталкивающим попшикать и норм будет замше, или типа замше из чего они там.
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А не получили еще с алика?
Ні ще чекаю.
Спрей є спробую.Але сумніваюсь що допоможе.Це тільки на суху погоду.В мене були угі шкіряні в тому році викинула майже 3 роки носила,непромокали.
Я весела булька• 21 ноября 2024
У мене було взуття такої серії, дуже розтоплатося та некомфортно в ньому ходити. Залишила на кращі часи біля хати ходити) Взяла собі такі https://prom.ua/ua/p2346315817-uteplennye-zhenskie... і всюди в них тепер ходжу, блін. Бо тепло (я страшна мерзлячка) та суперзручно. І так, пʼятка заглиблена, білі шкарпетки лишаються білими.
Hench• 21 ноября 2024
На першому фото написано що це домашні капці, яка вулиця.
Я весела булька• 21 ноября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ні ще чекаю.
Теж є угі, пшикала спреєм, але мені він смердить, і всеодно помити під краном, як гумові капці, не вийде) Якщо песик по ногах пробіжиться
Нагайна• 21 ноября 2024
В нас вже починається сезон болота, слякоті, дощу, мокрого снігу, то краще дивіться на взуття яке можна просто протерти ганчіркою, а не прати і сушити три дні. Перші ніби норм.
Слобожаночка• 21 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
а что внутри, натуральный мех?
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
а что внутри, натуральный мех?
Звісно що ні )
ніколи такого не було• 21 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
а что внутри, натуральный мех?
Нет конечно, искусственный материал какой то. Их цена 300-350 грн на али, какой там мех натуральный
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я за 170 за монетки купила .
ніколи такого не було• 21 ноября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я за 170 за монетки купила .
А я еще не разобралась с монетками, но я только первые заказы сделала
Я такой валенок что только в этом году впервые заказала что то оттуда.
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А в мене платина вже.Я продаю і покупаю дуже багато в мене магазин навіть є)
Хобі перетворила на продаж )
На Алі років 12
автор тяжкаялюдина • 21 ноября 2024
Ответ дляHench
Вони з ева