Пусин Кукин• 21 ноября 2024
В кого вже є снігова краса, діліться
Ловлю капці• 21 ноября 2024
Кому що.. Кому бомбить на голову, а кому зимова краса в дощь та вітер
Не будь КакСвета• 21 ноября 2024
Я б сфоткала вам Київські дороги, краса так краса. Але вчіпилася у кермо, щоб не бовтало на швидкості 20 км на годину.
Рожева юбка• 21 ноября 2024
Ответ дляSo_so
У меня пока без снега, утром гуляла, ещё хозяйствует Осень.
Мне такая погода больше нравится, пусть задержится подольше
Рожева юбка• 21 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Украина едина
Мама Чели• 21 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
А надо, чтоб всем одинаково?
Басноплетка• 21 ноября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
дороги уже розкатали трохи в порівнянні з тим що було о 7 ранку, а от в дворі включала повний привід.
ще би байдуже якби був хоч морозець, а то з неба сипе сніг, а внизу перетворюється на мокру кашу. не люблю таке
Анонимба• 21 ноября 2024
У нас снега нет, у нас межконтинентальнын ракеты над головой, ветер который ламает деревья и дождь
Не будь КакСвета• 21 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Вечером наверняка будет ’весело’
Басноплетка• 21 ноября 2024
Ответ дляАнонимба
не хвилюйтесь ви так за остальних. раз русня почала такі ракети запускать то прилетить і нам, питання часу
Пусин Кукин
• 21 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Якщо бомбитеме всіх, вам так легше буде?
палка-копалка• 21 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ділюсь з дурнуватими:
У вас немає дітей?
Чи вони на війні зараз в окопі?
Вчора дізналася ,що наша співробітниця весь час сумна,каже тре воювати , не можна так все залишати.
А у самій чоловік мусор на пенсії в 45, яйця гріє в будинку,бо працює вже на новій роботі, віддалено.
Чи вони на війні зараз в окопі?
палка-копалка• 21 ноября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ну авжеж,щоб усім по континентальці,бо непорядок у неї в голові,що комусь не прилетіло.
Пусин Кукин
• 21 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Хворі люди. І зараз їм можна прикриватися війною. А раніше ці ж люди бажали іншим хвороб, коли самі хворіли, чи бідності, коли самі жили на останні.
Фея_3уровень• 21 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
У вас немає дітей?
Чи вони на війні зараз в окопі?
легко так сказати, коли чоловік вдома. Мій доброволець, і так, ми чекаємо заморозки/завершення, бо хочемо і далі жити своє життя, а як воно вже буде далі то я хз
Алина-1240• 21 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Вот свезло ((((а у нас каша снеговая...если подмерзнет,то сракопадня будет
палка-копалка• 21 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ну звідки знати,тут багато жінок без чоловіків,їм і сніг в радість.
Я, наприклад ,співчуваю ,що хтось в окопі,але маю право і порадіти снігу.
Як показує життя,ваші проблеми,чи мої,то виключно ’ваші’ чи ’мої’.
Фея_3уровень• 21 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
так і я зраділа снігу, он натхнення найшло тюль попрати)))
Бо кукуха поїде за все думати і переживати