Вам телефонограмма• 21 ноября 2024
Двойка в табелі
Дитина 9-11 клас принесла табель ,і в ньому є двойка ваша реакція ?
Варіант 1 одна двойка
Варіант 2 три двойки
Варіант 3 п´ять двойок
Варіант 1 одна двойка
Варіант 2 три двойки
Варіант 3 п´ять двойок
Ананомчикус• 21 ноября 2024
Три раза перечитала, так и не поняла что за перечень 3-х вариантов
Надо угадать сколько двоек в табеле вашего ребенка?
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
А батьки дитини справді не знали, що так буде?
Історія вигадана на реальних подіях, наприклад Я бачила як моя подруга виправляла 8 в щоденнику на 10 тому,що боялася батьків,Чи знаю як дід виганяв онука з будинку через те що той отримав менше 10 балів. Ну виганяв не назавжди звичайно
Не служанка• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
У сучасних реаліях такі сюрпризи можливі виключно у маргінальних родинах. Всі інші користуються електронним щоденником і табелем і щоденно знають, що чекає на дитину
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Перший варіант. Коли дитина отримала 1 двойку
Другий варіант 3 двойки
Третій варіант 5 двойок
Другий варіант 3 двойки
Третій варіант 5 двойок
Копуша• 21 ноября 2024
Ещё не конец семестра и можно все исправить, и а месяц многое можно сделать )
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
Ну це було років 15 тому ,але не важливо головне ,що було
З царем в голові• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Другий варіант 3 двойки
Третій варіант 5 двойок
Другий варіант 3 двойки
Третій варіант 5 двойок
автор, вы из какого года пишете? из 1980?
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Какая разница ? Что вы цепляетесь к мелочам? Просто представьте что такая ситуация произошла и всё ,и неважно какой сейчас год ну допустим сейчас 2005 год
Кондуктор троллейбуса• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Другий варіант 3 двойки
Третій варіант 5 двойок
Другий варіант 3 двойки
Третій варіант 5 двойок
Що це за варіанти???
Як зрозуміти запитання??
Що я буду робити якщо дитина принесе 1 , 3 чи 5 двійок? Чи що?
Як зрозуміти запитання??
Панна Кота• 21 ноября 2024
Ну то готуйтесь до переїдку в Київ або закордон, у вас майбутній депутат/бізнесмер/авторитет росте
З царем в голові• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
такая ситуация сейчас не может произойти
Панна Кота• 21 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Що це за варіанти???
Як зрозуміти запитання??
Яка мама такі і дитина...як мама формує свої думки так дитина і вчиться
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я знаю,но что бы вы делали если бы произошло точнее если бы могла произойти . Или вам обязательно Если что-то писать то ориентироваться на реальное время ?
З царем в голові• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
конечно, на реальное
какие сейчас табели и двойки?
СережкинаЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Табелей уже давно нет
Точнее домой их никто не носит
Це ви по собі судите? :) у нас є табеля
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Ваша проблема в тому,що ви занадто все серйозно приймаєте , тобто якщо людина створила тему то це обов´язково їх хвилює Чи це з нею сталося ви напевно так думаєте.А взагалі тема взята з життя ,а навіщо це мені неважливо
Кондуктор троллейбуса• 21 ноября 2024
Таке враження що це пише дитина і хоче побачити реакцію інших батьків якщо їх дитина принесе в табелі двійки...
З царем в голові• 21 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
у автора нет ребенка
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
конечно, на реальное
какие сейчас табели и двойки?
Что прям никаки табелей нет даже Электронных?И что значит какие сейчас двойки ?Сейчас что оценки не ставят?
Знову Я• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
15 лет назад 12 бальной системы, о которой вы строчите, не было.
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це Ви типу захотіли мене принизити , зробити не приємно?
Знову Я• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ваша проблема в том, что вы даже окончив школу, не в состоянии, в потугах выразить свои мысли из головы.
Панна Кота• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Вас вже питали що зачать ваші варіанти 1 2 3 ...ну то де пояснення
Вам телефонограмма
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Вибачте ви з якої країни ? тому,що там де я проживаю 12 бальна система з´явилася ще раніше як 15 років тому