Вам телефонограмма• 21 ноября 2024

Двойка в табелі

Дитина 9-11 клас принесла табель ,і в ньому є двойка ваша реакція ?

Варіант 1 одна двойка
Варіант 2 три двойки
Варіант 3 п´ять двойок
ЯкаКраля• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Історія вигадана на реальних подіях, наприклад Я бачила як моя подруга виправляла 8 в щоденнику на 10 тому,що боялася батьків,Чи знаю як дід виганяв онука з будинку через те що той отримав менше 10 балів. Ну виганяв не назавжди звичайно
Гуглклас. Там все видно. Якщо все погано, то там замість оцінки не атестований.

Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Табелей уже давно нет
Точнее домой их никто не носит
Носят. С печатью и подписью
автор Вам телефонограмма • 21 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Вас вже питали що зачать ваші варіанти 1 2 3 ...ну то де пояснення
Варіант перший якщо дитина принесла лише 1 ДВОЙКУ

Варіант другий якщо 3 ДВОЙКИ

Варіант третій 5 Двойок
Панна Кота• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма

Варіант другий якщо 3 ДВОЙКИ

Варіант третій 5 Двойок
ТО питання в чому???
Ответ дляЗнову Я
Ваша проблема в том, что вы даже окончив школу, не в состоянии, в потугах выразить свои мысли из головы.
Ну і де саме я не можу виразити свою думку ?
Файна_зупка• 21 ноября 2024
У меня была 3 в аттестате с математики, никак не повлияло в жизни. У некоторых в классе были 2. Я её вообще не понимаю,хоть и старалась+ учитель была придурошная. А экзамен сдала неплохо между прочем
Звезда в шоке• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
то неадеквати якісь
Ответ дляПанна Кота
ТО питання в чому???
Питання в тому як батьки будуть реагувати на різні варіанти ?
Звезда в шоке• 21 ноября 2024
дивлячись який предмет, якщо точні науки, це одне, якщо якась там література, то пофігу

Панна Кота• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
То короче ти та дитина з двійками
Якщо батькам стільки років було пофіг то і далі буде пофіг...тут питання що та дитина планує дальше робити, як заробляти...бо батьки ту дитину викинуть як підросте
Забагаловка• 21 ноября 2024
І невже нікого досі не вибісила ’двойка’ в кожному другому повідомленні?🤭
Авторе, правильно писати ’двійка’, вам вчитись треба, а не по форумах сидіть, іначе срака за 5 двІйок буде бита)
Ответ дляПанна Кота
То короче ти та дитина з двійками
То короче короче , нехай вас це не хвилює, Я просто вирішила створити тему, а ви вирішили на мені самоутвердитися .
Ответ дляЗабагаловка
Ну мені ще важко розмовляти ,і писати чисто українською мовою
Протру пилюку• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Перечитайте свой старпост.
Все видят его по-другому,нежеле вы.
Если ребенок принес табель в нем два,ваша реакция.
У вас варианты ответа как
1.одна двойка и т.п.
У всех остальных варианты ответа выглядят как ,например
1.дать по морде табелем.
Вбигудях• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма

Варіант другий якщо 3 ДВОЙКИ

Варіант третій 5 Двойок
Якщо 1 двійка - лишиться без вечері.
Якщо 3 двійки - ночуватиме на вулиці.
Якщо 5 двійок - здадуть в сиротинець.

Автор, ви таких відповідей чекаєте? Бо питання ваше трохи дурнувате. Адекватні батьки і так приблизно знають рівень своїх дітей, і реагують протягом року, не чекаючи табель.
Ответ дляВбигудях
Якщо 1 двійка - лишиться без вечері.
Якщо 3 двійки - ночуватиме на вулиці.
Якщо 5 двійок - здадуть в сиротинець.

Ні, Я чекаю відповідей як насправді хто поступить, Як сучасні батьки на це реагують
Вбигудях• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Сучасні батьки бачать оцінки протягом року в електронному щоденнику і реагують відразу, розмови, повчання, репетитори та таке. Оцінки в табелі не сюрприз.

Але якщо зовсім гіпотетично уявити, я не знаю, ну вже так є. Шукати виходи, якусь спеціальність, навчальний заклад, який би підходив під здібності дитини.
75В• 21 ноября 2024
Син приносив олиницю в 9 класі по ДПА диктант з української мови, ніякої негативної реакції, якщо дитина по якимось причинам не освоїла матеріал то я не вважаю що в цьому є її вина. Взагалі маю в житті набагато важливіші цінності ніж оцінки в школі тому одиниці чи двійки в табелі це лише привід замислитись чим я зі своєї сторони можу допомогти дитині щоб покращити результат.
Кондуктор троллейбуса• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Це Ви типу захотіли мене принизити , зробити не приємно?
Ви так задали запитання, що ніхто не може зрозуміти що ви хочете дізнатися

Жена_КотораяСтена• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Сучасні батьки бачать оцінки дитини протягом семестру і двійка не є сюрпризом.
Кондуктор троллейбуса• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма

Варіант другий якщо 3 ДВОЙКИ

Варіант третій 5 Двойок
І що ??? Яка буде моя реакція чи що? До чого прив´язані ці варіанти?
СамавиховуюКота• 21 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Табелей уже давно нет
Точнее домой их никто не носит
Як і двОйок.
СамавиховуюКота• 21 ноября 2024
1 двОйка - 1 раз розгами, 2 - 2 рази, 3 - 3 рази.
ickpa• 21 ноября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
конечно, на реальное
какие сейчас табели и двойки?
Есть. Моя регулярно приносит. 11 класс
Кондуктор троллейбуса• 21 ноября 2024
Моя реакція:

Не приємно, але що заробив то заробив, не вбити ж тепер його за в неї, нехай йому буде соромно, що не міг вивчити і зробить висновки
СамавиховуюКота• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Неприємно пишеться разом.
Обращеница• 21 ноября 2024
Автор, какая там 2ка
моему он 1 по немецкому светит
По анг, алгебре и геометрии 4 , хорошо, если будет. Те это 3 с двумя -.
Че делать буду - ХЗ
Пока комп отобрала и сказала решай вопрос, чтоб дали задание сделать. По немецкому
И да, сейчас электронный щоденник и табель - не исправишь ).
Лизочек• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Табель в 9 или 11 классе это уже аттестат. В аттестате ’двойка ’ ниоткуда не появляется, ни одна, ни три. А если родители уже задолго до того были в курсе и ничего не сделали, то и при виде табеля тоже уже рефлексировать не будут
Г@Л@В@ломка• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ваша проблема в тому,що ви занадто все серйозно приймаєте , тобто якщо людина створила тему то це обов´язково їх хвилює Чи це з нею сталося ви напевно так думаєте.А взагалі тема взята з життя ,а навіщо це мені неважливо
а что мама делала когда приходили двойки в электронный журнал или учитель писала что у вашей Манечки куча ’двоек’? в носу ковыряла?
Г@Л@В@ломка• 21 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма

Варіант другий якщо 3 ДВОЙКИ

Варіант третій 5 Двойок
правильно двійки, двійок , через і