З огляду на те як протягуються наративи рашки у маси.
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
А ви? Чи вас подобається?
Что ми? Чего Вы гапоните какой месяц при полном бездействии?))))
Мені не подобаеться! Хай кацапня пощезне!
Ответ дляеліт
Ясновидящие пишут смена президента будет 2030 году но не выборами, он власть так не отдаст
Ті ворожки всі шахраї
Flower Girl23• 21 ноября 2024
Ответ дляAlex_Kri
вообще бы убрать пост президента - не везет что-то нам с ними
Согласна на 100%
Flower Girl23• 21 ноября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А яке тоді управління? Не монархію ж встановлювати?
Только переизбранный парламент... Возможно 2-х палатный, по типу британского... Но вся проблема в том, что за все изменения в Конституцию должна проголосовать Рада, а она такого не сделает...
Anastasiya-f052• 21 ноября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Есть вариант референдум, тут не отвертяться, но кто ж будет его проводить.
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Какая разница что будет.если Flower Girl23 опять наголосует прокацапское?
Как в 2019
Flower Girl23• 21 ноября 2024
Ответ дляМанула
Зможуть, куди вони дінуться. В 2014 змогли, коли бандюкович на роZZію втік, вам в приклад
Не смогут... В 2014-м всё было сделано с благословения и по нарративам Запада, и сейчас Запад всё устраивает полностью...
Flower Girl23• 21 ноября 2024
Ответ дляеліт
Ну да, скорее всего будет как-то так...
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Flower Girl23.рядом хорошо бы Ваше фото и чтобы Вы так же откровенно и над собой глумились!
Я понимаю Ваше разочарование в зеленском.но проблема в том.что Вы и дальше будете голосовать за любимый совок и кацапню!
Ответ дляIn limbo
А ви ще й комунізму захотіли?
Ви що, я народилася псля розвала совку. Я мала на увазі посаду як наприкладу Німеччині.
Ответ дляCoffee is Love
А ви голосуватимете за прокацапського президента?
Ні звичайно
Ответ дляAnastasiia-9046
А шо? Молодь в західній Європі, наприклад, дрочить на комунізм. Звідки скільки ліваків до влади дорвалось? Така от жахлива тенденція. Думаю, може й вас зачепило.
Ответ дляIn limbo
Вони там розніжені і про комунізм знають лише з тік току.
Ответ дляIn limbo
Світ просто летить на шалених швидкостях у прірву, якщо традиційно аполітична молодь ведеться на таке.
згодна
Ответ дляAnastasiia-9046
згодна
А щодо нас, то авжеж фактично вся опозиція до нинішньої влади буде грати «закінчу війну за 24 години», і авжеж будуть проросійські трубадури, які будуть вести свою передвиборчу компанію на кшталт «тільки у співдружності з росією у нас буде мир», ще й граючи на антизахідних настроях суспільства, яке втомилося від їх занепокоєння та слабкості. Очевидно, що багато людей поведеться. А решта просто не прийде на вибори, що також відіграє свою роль. Все. Можна тушити світло. Грузинізація/чеченізація українців.