Непонятно• 22 ноября 2024
Як довго ви готові чекати пропозицію руки й серця?
Мальовнича даль• 22 ноября 2024
Часом такі тупі питання у людей
Що значить чекати? Ви почали зустрічатися і зразу починаєте чекати одруження? А якщо через рік ви зрозумієте що це не ваша людина, то все одно чекаєте? Чи що значить чекати?
Н@Диете• 22 ноября 2024
Читала про одну, которая несколько лет жила с парнем и все ждала, когда же предложение. И в итоге уже брала напрокат свадебное платье, делала в нем фотосессию, выкладывала ее в соцсети, типа прикол с намеком, а он все не реагировал.
Подлый абьюзер
Обижулька• 22 ноября 2024
Я не хочу замуж
Поэтому вечно мужики ждут, когда же я соглашусь
Поэтому приходится этих ждунов менять
Вдруг, все же, попадется тот, кто разделяет мои убеждения по поводу всех этих ненужных штампов
Поэтому приходится этих ждунов менять
Мальовнича даль• 22 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Подлый абьюзер
Він просто бачив що вона прибацана і не хотів таку дружину
Малявка ще та• 22 ноября 2024
Не знаю, мне быстро всегда делали предложение, когда я ещё вообще не думала об этом
Аноним Советчик• 22 ноября 2024
Перший раз чекала 3 роки, другий 1,5. Вже по досвіду чекати не раджу. Якщо він сумнівається і навіть якщо одружиться, то все одно потім це стане причиною закінчення шлюбу. Перший раз в мене так і вийшло. Другому чоловіку я трохи натякала, але він і сам здогадався на мій ДН в подарунок, який ми разом мені вибрали запхати обручку з діамантом як додатковий подарунок))
Злюка бобер• 22 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Подлый абьюзер
А перед ним в свадебном платье не ходила?
Наталя-e9ac• 22 ноября 2024
4 місяці, я ще не чекала, мене перед фактом поставили)
це було 23 роки тому