Нашли в капусте• 22 ноября 2024
Як відмовити подрузі, яка просить грошей у борг?
і зберегти хороші стосунки
Фізик-ядерщик заочно• 22 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
А з чого ви взяли,що подруга їх не потребує?) Ну і взяти 7000-це все таки сума,а назад віддавати по 500 грн-це все одно,що подарувати тих 7000.
Пояснюю. Якби вони їй були потрібні, а люди дружать 30 років, вона про це сказала. Вони домовились як жінка віддаватиме і угода їх влаштувала. Це взагалі не наша з вами справа, якщо дві сторони це влаштовує.
не розумію що обговорювати?
Відірву та викину• 22 ноября 2024
Позичте ту суму коштів, яку готові подарувати.
Якщо просить 5 тис, можу позичити 500 грн, те чим на даний момент можу тобі допомогти.
І не відмовили наче:)
Залізна тьотя• 22 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Ничего смешнее я еще не читала ))) И по сколько же вы отдаете ? По 500 гривен в месяц , что пол года отдать не можете ? А гривна знатно подсела , продукты подорожали почти в три раза . Не повезло подруге , а вы - в шоколаде . Что же мешало взять оплату частинами ?? Я понимаю подругу - как же ей было неудобно ей вам отказать , ведь это дитячке !! Как тут откажешь ? )) Совести нет у таких , как вы !
кто вам сказал, что я, бессовестная, отдаю по 500? я написала, что договорились не меньше 500. кроме того, кто из нас в шоколаде, а кто нет, не вам судить, так как мы дружим более 30-ти лет и ситуации у нас были разные или вы все знаете? мы дружим, это наша дружба, если вы далеки от таких понятий и отношений, то мне вас жаль. можете удавиться своей желчью, расчетливая вы моя.
Залізна тьотя• 22 ноября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
не розумію що обговорювати?
дякую Вам. ну це просто жах, привела приклад, а людину аж вдавило, я ж не буду виписувати всі нюанси.
Пасхальний тролік• 23 ноября 2024
«Вибач, не можу».
Я і з родичами обпікалась(
Зробила висновок, що позичати можна тільки якщо готовий попрощатися з цією сумою без болю. Віддадуть - круто, як ні, то ні. Інакше псуються стосунки, якщо починаються невіддачі.
Я і з родичами обпікалась(