Оцененная• 22 ноября 2024

Як зрозуміти, чи не заслабкий антибіотик?

Лікар прописав аугментин (ускладнення після ГРВІ). Приймаю 3й день, почуваюся краще, більшість симптомів зникли, але темп-ра не падає повністю, ще досі ввечері підіймається до 37. Може, це означає, що а/б заслабкий? Раніше, пам´ятаю, при прийомі а/б темп-ра як падала на 2й день, так вже більше й не підіймалася.....
люблю_тортики• 22 ноября 2024
Аугментин норм антибіотик. А яке дозування виписав?
КонхфЭдкаТузик• 22 ноября 2024
Є таке поняття температурний хвіст
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
875/125, по одній табл. 2 р/день.
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Є таке поняття температурний хвіст
Чула про таке. Але в мене особисто такого ніколи не було.
Вумна вутка• 22 ноября 2024
Не бывает ’слабых’ антибиотиков. Бывают антибиотики,к которым данная бактерия не чувствительна. Поэтому и делают бакпосев
люблю_тортики• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
875/125, по одній табл. 2 р/день.
Сильне дозування. Все пройде
Ядвига Юсьлегко• 22 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Сильне дозування. Все пройде
Почему Вы так уверенны? Может у человека резистентность?
КонхфЭдкаТузик• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Температура не підвищується , почуття стало краще на це треба орієнтуватися. І 37 це нормально
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Раніше а/б пеніцилінового ряду мені завжди допомагали.
неДоПриличий• 22 ноября 2024
Зависит от спектра действия. Он может быть слабый ,если неверно подобран под возбудителя. Без анализов обычно идёт широкого спектра .
Білий шум• 22 ноября 2024
Завжди приймала аугументин. Це норм антибіотик. Автор, субфебрильна температура може ще 2 тижні триматися. Головне, що симптоми зникли.
Ядвига Юсьлегко• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Может, поддельные таблетки
неДоПриличий• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Сейчас такие редко используются. Чаще полусинтетитетика ,если уж на то пошло
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ну, вирішили почати з такого. Але лікарка сказала, що як не буде гарної динаміки, перейдемо на сильніший. І я от думаю, чи можна вважати мою динаміку гарною, якщо темп-ра все одно трохи є?
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляБілий шум
Дякую.
Ядвига Юсьлегко• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
А что за осложнение? Бронхит? Пневмония?
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Может, поддельные таблетки
Не думаю. Да і самопочуття покращилось.
неДоПриличий• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Следите. Если остальные симптомы пошли на спад ,то динамика вроде позитивная. А температура как остаточное от вируса может быть .
Білий шум• 22 ноября 2024
Я ще влітку приймала його при бронхіті. Симптоми зникли.
Але я не виконувала постільний режим, бо була у відпустці і купалася у морі.
Бронхіт повернувся з новою силою, що аж в грудях були сильні хрипи.
Довелося через 2 тижні приймати вже інший антибіотик.
Головне, автор, приймайте вчасно і відпочивайте. Все пройде
Обнемашечка• 22 ноября 2024
Мне вообще Аугментин как антибиотик не нравится, ни ребёнку, ни мне он ни разу не помогал и всегда после него пили ещё один аб. Ну скорее всего это индивидуальная реакция. Резистентности у меня ни к каким антибиотикам нет.
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні те, ні інше не вислухали. Я швидко звернулась до лікаря, одразу, як темп-ра пішла на ’друге коло’ + зробила аналіз - то вже підвищені були ШОЕ, с-реактивний і лейкоцити.
Яйцеголовая• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Судя по тому как часто вы принимаете АБ и врач вам пальцем в небо назначает их то не удивительно что не помогает ’как раньше’.
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Звідки ви зробили висновок про частоту прийому? Я за все життя а/б приймала максимум разів 5 (а мені 45 років).
Ядвига Юсьлегко• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Как обычно, лечат анализ
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Как обычно, лечат анализ
В мене почалось погіршення після полегшення - хіба це недостатня ознака ускладнення?
Элька-Карамелька• 22 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Автор, нема тут з ким дискутувати.
Тут , коли в дитини 41, то лише водичкою відпоюють.
Мені аугментин не допомагає.
Температура ще може бути на вечір пару днів .
Сметчица• 22 ноября 2024
Через 72 часа от первого приема определяется эффективность антиб-ка.

Я , честно говорю, неделю назад аугментином пневмонию вылечила. 10 дней приема . Не 7 . А начинала я с азитромицина, который не помог вообще.

Желаю здоровʼя
автор Оцененная • 22 ноября 2024
Ответ дляСметчица

Желаю здоровʼя
Дякую