Поміркована думка• 22 ноября 2024
Она красивая?
Панна Кота• 22 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Нет, усохла, вид нездоровый. Жаль...
Прям надпись на могиле процитировали.
Просто звязда• 22 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Прям надпись на могиле процитировали.
Пишут, что у нее проблемы с психикой. Приступы агрессии и пр.
Попихтю та й годі• 22 ноября 2024
Для своего возраста да, но эти руки. Сколько не смотрю на них жутко.
Щедрик• 22 ноября 2024
Красивая, всемирно известная женщина.
Какой бы она не была сейчас - она уже звезда Голливуда.
пані Солоха• 22 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Прям надпись на могиле процитировали.
Готовий вже некролог.
Ума Палата• 22 ноября 2024
Неймовірно красива жінка. Так, вже не та, якою зазнала слави, але, старість нікого не омине, а таких, як вона - одиниці на мільярди.,,
пані Солоха• 22 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
В мене теж такі руки будуть, ніколи не було пухкеньких пальців.
Самоучка• 22 ноября 2024
Ответ дляАлександра232
Вже стара
А можна мені в старості рекламний контракт з Герлен і Том Форд?))
пані Солоха• 22 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Якби була простою вчителькою, лікаркою, продавчинею ітд то ніхто б і не помітив.
Вона сама себе зарекомендувала в професії, в благодійності.
Барбітта• 22 ноября 2024
Судячи з визнання, для більшості-найгарніші. Але в кожного ж свій типаж. Для мене, наприклад, є значно гарніші жінки і талановитіші актриси. Але її поважаю за те, яких висот в карʼєрі досягла.
Ananasprotivogaz• 22 ноября 2024
Нет. Как ведьма. А после прочитанного сегодня, так вдвойне. Красивые это Лопес, Пенелопа, Катрин фулоп.
Ума Палата• 22 ноября 2024
Ответ дляпані Солоха
Ви хочете сказати, що вона абсолютно посередня жінка, яка не вирізняється своїми зовнішніми даними з поміж оточуючих?
Ну…., особисто я не часто зустрічаю вчителів, касирів, продавчинь чи почтальйонів, хоча б здалеку схожих на неї.
Ms. Любмая жена• 22 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Ви вдягніть їх відповідно і не побачите різниці
Алина-1240• 22 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Дайте учительнице ее деньги,и получите такой же исходник
Ума Палата• 22 ноября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Як би мене не вдягли, я не стану Джолі. А вашій самооцінці заздрю.
Кондуктор трамвая• 22 ноября 2024
Нет. Красивой была в молодости, сейчас жуткая тетя, к сожалению.
Блондинка в Законе• 22 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Для мене найгарніша Моніка!
Блондинка в Законе• 22 ноября 2024
Ответ дляОмлетик
От это жабы сверху....
і не кажіть, свої б фотки виклали
Санта Барбара• 22 ноября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
чекаю посилання на одяг, який хоч з когось Джолi зробить)))