Донька подруги• Изменено 23 ноября 2024

Отже про прописку дитини

Дитина була прописана зі мною з самого народження.
Взяла витяг з дії, пише даних про місце реєстрації немає . Дитина виходить ніде не прописана.
Проблема два , батьки дитини закордоном , ніяк не може надати свій підпис про реєстрацію проживання дитини .
Я взагалі не знаю як тепер вирішити цю проблему.
Напевно і розлучення не можливо .

І куди мені звертатися …
Гарнюнька• 23 ноября 2024
Автор, це ваш чоловік проживає на окупованій території?
Вже ж була ваша тема?
Тоскующая• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Так але тут запевняють що не потрібно ))
Що - так?
автор Донька подруги • 23 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Да, как и написано.
В какой налоговой вам отказали ?
г.Черновцы
Что это меняет / решает ?
Аноним_1858• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Без мужа это невозможно
Это невозможно без собственника жилья.
У нас так было. Прописаны в селе у родителей мужа. На бумаге. А в базу не внесли, как оказалось. Узнала через 10 лет на Инн тоже. Поехали, голова сильрады при нас внесла и дала витяг. Сделали Инн.
Рассмотрите прописать в другое место. Отец тут незачем. С собой пропишите.
Штраф нам не насислчли.
Банка з медом• 23 ноября 2024
Хоча вам вже пояснили, тої прописки не треба для іпн, хоча ви і порушуєте закон, не прописавши дитину.
Мушля з Криму• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
Это невозможно без собственника жилья.
Штраф нам не насислчли.
Без згоди батька не зареєструють зараз.
Аноним_1858• 23 ноября 2024
Ответ дляЯниЯ
Если номер есть, зачем налоговой ваша бумажка?
Нужен витяг. Он формируется из базы, если прописаны правильно. Такие требования
Аноним_1858• 23 ноября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Прописка для этого не нужна
Нужна.
автор Донька подруги • 23 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Та була я в податковій , почали розбиратися через дію , прописки немає в дії .відправили в цнап , де теж немає прописки як виявилось
І так я ходжу по колу . Не дають іпн
Мушля з Криму• 23 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Я робила дитині в липні. Треба була довідка про реєстрацію.
ХвилювАллочка• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Была.
Произошел сбой , ребенок нигде не прописан .
Нужно прописывать.
Нужен муж в любом случае .
Вам казки розповідають. Якби був такий збій то прописка б зникла не тільки у Вашої дитини. Тут би як мінімум пів України про це писало б.

Якщо дитина була прописана то прописка нікуди не дівається.
Та й не потрібна прописка для оформлення ідентифік.коду.
Спілий баклажан• 23 ноября 2024
То автору надо, наверное, ребенка в папкином жилье зарегестрировать. Чтобы тот папка не смог с тем жильем ничего сделать. Вот и придумала сказку, что доя получения инн нужна прописка
Гарнюнька• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
Это невозможно без собственника жилья.
Штраф нам не насислчли.
Батько потрібен. Якщо він не може бути присутнім особисто, то має дати письмову заяву-згоду на реєстрацію місця проживання дитини, завірену нотаріально.
Банка з медом• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
Это невозможно без собственника жилья.
Штраф нам не насислчли.
Раніше Треба було згода батька на реєстрацію за реєстрацією матері. Думаю, зараз також.
пАлАвинкА• 23 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Ні, таких збоїв не буває, це підсудне діло. Ваша дитина не була прописана ніколи, значить.
З народження дитина була прописана з нами, форму з ЖЕКу завжди брали - вказані були 2 дитини. Старший отримував айді картку до війни, до цього заздалегідь замовляли довідку про місце реєстрації дитини.
А молодший вже під час війни отримував айді картку, без цієї довідки, в іншому місті
Коли старшому цього року брали довідку о складі родини в ЦНАПі - вказаний в ній був лише старший.
Тоскующая• 23 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Не треба
Якщо у вас її вимагали, це незаконно
Спілий баклажан• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
І так я ходжу по колу . Не дають іпн
Попросите их показать список документов, необходимых для получения инн.
пАлАвинкА• 23 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Немає прописки в Україні вже давно.
Є місце реєстрації.
автор Донька подруги • 23 ноября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Ахахаха хохма
Я прописана у родителей где и прописана дочка
А вы фантазируйте дальше.
У мужа нет жилья 🤣🤣🤣
Тоскующая• 23 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Якщо батьки зареєстровані за різними адресами, згода на реєстрацію дитини потрібна. Якщо за одною, то ні. Це ж логічно
Банка з медом• 23 ноября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Немає прописки в Україні вже давно.
Є місце реєстрації.
Зміна слів справу ніяк не змінює.
Наизнанку• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Нужен идентификационный номер ребенку
І шо? Його і так дадуть, просто назвіть адресу де проживає дитина
Идууу--уууу блин• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
За законом саме для дитини до 14 років не потрібен.
Спілий баклажан• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ахахаха хохма
А вы фантазируйте дальше.
У мужа нет жилья 🤣🤣🤣
Вот с таким же рвением и азартом идите в налоговую и просите список документов, необходимых для получения инн.
Тоскующая• 23 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Зміна слів справу ніяк не змінює.
Ще й як змінює. Прописка мала дозвільний характер.
Дівка в намисті• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Есть , но нужна бумажка с пропиской для налоговой
Як отримати ідентифікаційний код для дитини онлайн

Щоби подати заявку на отримання РНОКПП через Електронний кабінет платника податків, необхідно:

пройти авторизацію на порталі за допомогою електронного підпису;
у меню «ЕК для громадян». обрати розділ «Облікова картка фізичної особи – платника податків (1 ДР)» та натиснути «Створити»;
заповнити відповідну інформацію — сюди належать відомості зі свідоцтва народження дитини, а також паспортні дані одного з батьків. Також слід обрати територіальний орган ДПІ, у якому буде зручно отримати готову довідку.;
в розділі Додатки прикріпити сканкопії документів;
перевірити заповнені відомості, перевірити правильність реквізитів за допомогою кнопки Перевірити;
зберегти документ, підписати за допомогою електронного підпису та відправити.

Відповідь надійде в у Вхідні/Вихідні заяви:

Відповідь № 1 (Повідомлення про отримання документу);
Відповідь № 2 Фінальна (Повідомлення про результати обробки Облікової картки фізичної особи-платника податків – форма № 1 ДР).

За потреби повідомлення можна вивантажити у форматі pdf. Після цього слід звернутися до ДПІ для отримання картки платника податків.
Спілий баклажан• 23 ноября 2024
Автор, идете в электронный кабинет платника податків для громадян - и делаете тот инн сами дома.
Каяспер• 23 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
г.Черновцы
Что это меняет / решает ?
Покажите им это. И если откажут в выдаче кода ребенка то звоните на горячую линию налоговой.

Закон для всех одинаковый.
Прописка для кода ни ребенку ни взрослому не нужна.
Банка з медом• 23 ноября 2024
Ответ дляТоскующая
Автору це дуже допомагає
Спілий баклажан• 23 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті

То слишком сложно для автора