Ушла и Пришла• 23 ноября 2024
Как выйти из сложных отношений без чувства вины?
А чем Вас смущает чувство вины? Ну, скажите себе, что Вы хороший человек и поэтому беспокоитесь о чувствах другого.
Проблема не возникает из-за чувств (любых), она возникает тогда когда вместо того, чтобы делать то, что для нас нужно (полезно), мы руководствуемся чувствами, желаниями.
Чумацький Шлях• 23 ноября 2024
Усвідомити, що ви - найважливіша людина вашого життя і треьа любить в першу чергу себе. Робити те, що краще для себе. Жаліти і балувати себе. Я ледь так не вийшла заміж за токса, який зруйнував би мені психіку і все життя. Як раз по причині того, що дівчинка боялася рвати стосунки, розтроювати маму що весілля не буде, розказувати це все родичам і подругам. Таки розірвала. За 2 роки вийшла заміж за того, хто на руках носить і я дуже щаслива, що не зробила тоді цю фатальну помилку. І не залишилася в стосунках, де мені погано, але все звично. Я навіть не знаю, як в мене зявилася ота дурна думка, що можна так жити і терпіти все життя. .дурні комплекси дитинства, що можуть зруйнувати доросле життя
Кубик Рубика• 23 ноября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Сизоока бестія• 23 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Какая может быть вина, если вам не нравятся эти отношения? Пусть вина будет у второй стороны.
А у іншій стороні чого має бути вина?
Сизоока бестія• 23 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
А фигли не создал условия, в которых автору захотелось бы жить с ним?
)) аааа, дійсно
Жінка з перцем• 23 ноября 2024
Попуститься.
Вы правда думаете, что другой человек пропадет без вас? Что вы так уж сильно ему нужны, это не просто привычка?
Все люди свободны, выйти можно в дверь