Глас_Народа• 23 ноября 2024
Дитину царапнула за шию котенятко
Дитина хотіла лапки помити киці після туалету,я зайшла в ванну,дитина чогось налякалась, зробила різкий рух, налякалась котеня,виплигнуло на шию їй, руки, царапнула,що кров виступила (( дитина від цего ще більше налякалась (( ранку обробила спреєм антибактеріальним, спиртом. На ніч помістила кремом зволожуючим.
Киця 4міс, домашня в квартирі. На днях тільки виносили на вулицю, на сніжку постояла )) з котами ніякими іншими тваринами не контактувала. Я боюсь за сказ (
Единорог_помог• 23 ноября 2024
Так бешенство передается через слюну, то есть укус.
С чего вообще такие подозрения в отношении домашнего котенка?
_Alekssandra_• 23 ноября 2024
Чтобы заболеть бешенством, нужно же, чтобы это бешенство было у животного. Котенок же нормальный, какое бешенство?
Меня столько раз коты всякие царапали, не сосчитать. И собаки кусали, кстати.
Не сочиняйте.
Кошка дома - вечные царапины. И с этим нужно как-то жить
Не сочиняйте.
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Та не знаю, раніше читала про сказ, що не виліковний
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую, ви одна що відповіли по доброму ) ❤️
Слобожаночка• 23 ноября 2024
Максимально изолируйте котенка от контактов с ребенком. Поверьте, так безопаснее для малыша.
Ребенку объяснить что живые существа не куклы
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Не сочиняйте.
Так, звичайні царини у мене є бо я з нею граюся ) але дитину на шиї добре кігтиком зайшла (
Гуру троллинга• 23 ноября 2024
Гадаю немає ніякого сказу, у киці ж немає симптомів, сина теж дряпала і за шию коли була кошеням, обробили антибактеріальним, швидко загоїлося
Любви вам!• 23 ноября 2024
Я думала я ипохондрик с эпичной историей «бешеной» уличной кошки, но нет. Автор, ну домашний же котеночек, спровоцированная испугом травма, ну какое бешенство?! Кто бы его заразил дома, чтобы он заразил вас?
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Котенка жалко....
Чому? Його що вбивали?
Чи котів не купають взагалі ніколи? Як лапки в какашках то не мити?? Що за люди
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Всё волшебно : мыть лапки кице, постоять на снежке и сказ, куда без него...
Сказ есть, не у кици.
А в кого??
Любви вам!• 23 ноября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Чому? Його що вбивали?
Вы в курсе, что кошки боятся воды? Вы мойте, а не ребенок. И примите меры, чтобы животное максимально спокойно перенесло, тогда все будете целы.
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ви нормальна? Дитина мила просто лапки бо вони в какашках були, потопталась вона де какала!!!
Зроблено у 80-х• 23 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Котенка жалко....
Игрушку купили для дитинки
Пустощі-веселощі• 23 ноября 2024
Достатньо було обробки ран бетадином. Нащо той спирт і крем!? Бред. Ніякого сказу не буде. Ви дивна і дуже тривожна мама, бідна дитина
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляSo_so
А сколько Вам лет?
Яке значення має це питання до мого основного питання? Яка вам різниця ))
Мона_Лиса• 23 ноября 2024
Ответ дляГлас_Народа
У котенка есть прививки?
Глас_Народа
• 23 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Тобто коту не потрібно було лапки помити від какашок, бо вона їх потоптала? Нехай по дивану рознесе
Зроблено у 80-х• 23 ноября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Чому? Його що вбивали?
Лапи в какашках? Так мий лоток або міняй. Дістали вже зі своїми дітьми, які мучять тварин. Так і треба що поцарапав