Тюрюнь_Тюнь• 23 ноября 2024

Рекомендую крем для рук.

AnnaOst• 24 ноября 2024
Ответ дляАнонім-ка
+1000) у меня руки трескаются и шелушатся в холодное время года( подходят только действительно дорогие супер увлажняющие крема. К примеру, ля рош. А ваш какой любимый крем для рук?
Зараз отакі+ще є ньютрожина концентрат в рюкзаку. Всі нормальні на таку погоду як зараз, тільки крайній зліва з сильним трав´яним запахом. Повністю проблемі мені ніякий не знімає зимою, найкраще з того що пробувала це ліпікар лярош позай
AnnaOst• 24 ноября 2024
Крайній з права з сильним запахом, кара ве без запаху взагалі
tereska• 24 ноября 2024
А який я шок-ефект відчула від затесту кремів для рук від Шанель, особливо від #5. Ціна дурнувата аж 240 і 290 дірзамів, це просто дохєріще, але я вже отримала гіфт карту та поїду візьму.
Це може психосоматика, що я відчуваю такий ефект від крему для рук, бо було їх ну дуже багато...
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В ЄС. Місцевий магазин
Как вы заграничные уже задолбали нас ((((((((
Простецкая• 24 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Этот крем продают везде, и в Украине
Чем конкретно вас задолбали ?
Простецкая• 24 ноября 2024
Ответ дляtereska
Дірзами це де ?
Инста_Богиня• 24 ноября 2024
самый дорогой крем для рук был от сенсай, около 2500
приятная консистениця, аромат - но в зимний период работает так же как и за 50 грн, никакого вечного увлажнения нет
тоже самое и их бальзамы для губ - сейчас посмотрела цена 3-4 тысячи, не стоит оно того
культУра• 24 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
То у вас мабуть немає проблем зі шкірою рук в холодну погоду. Я вже що завгодно готова мазати і пофіг скільки воно коштує
Лизодерм плюс. Дешево и эффективно.
tereska• 24 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
Дірзами це де ?
Це в дірхамах розраховуються в ОАЕ. Він повинен десь в перерахунку стільки ж коштувати і в Україні, але знайшла лише підробки на Шафі.
Майор Медуза• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Він коштував сьогодні 18 євро
на социале живете?
Простецкая• 24 ноября 2024
Ответ дляtereska
Он реально вау ? В дьюти фри не было тестера (
Майор Медуза• 24 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Навіть , якщо так. То що він вміє робити за 18 евро такого, що не робить умовний Garnier за 3-4 евро?
Я розумію коли мова про косметику для обличчя - зволоження, очищення, зморшки тощо, розумію засоби для волосся.
Але нащо за крем для рук платити в 5 разів більше?
з обличчям те саме
Майор Медуза• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ні. Знає закони, розумний
сбежал похоже
Пишу з калідору• 24 ноября 2024
І я рекомендую
tereska• 24 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
В дьютиках він, мабуть, усюди є на островочках Шанел, я в Сефорі тестила, до не і маю гіфт карту.
Я всі 4 затестила, найбільше з ароматом #5 вода сподобався.
Вони усі гарні на шкірі рук, по складникам не дивилася ще розбори, зараз гляну якраз. Мені цей аромат добре зайшов, я його і так купила. Але ж крем для рук по ціні половини парфуму це занадто.
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
сбежал похоже
Їздив і їздить офіційно, не видумуйте
Навіщо йому тікати
tereska• 24 ноября 2024
Автор, соррі за оффтоп, хочу запитати у дівчат, може хто вже читав сіквел ’Історія шкіри’ А.Мельник?
На Амазон кіндл не підходять формати ел.книги, а печатну форму поки немає ким замовити.
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Цілий день відчуваю зволоження і приємні руки на дотик
Мила посуд, виходила на холод
Та нам посрать на ваши руки )))
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ні. Знає закони, розумний
Между разумным и хитрожопым большая разница
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Помню подобную тему - ой, несу вам весть о большой скидке на постельное из египетского хлопка премиум сегмента, всего 100 евро. Где? Так в Италии в сети магазинов. Что значит на сайте дороже, так купоны надо из местного журнала собрать и будет хорошая скидка!
Вот интересно,что в голове у подобных особей тролль или обычная тупорылость !??
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Вам скинути 100 грн ? Чи в чому ваша проблема ?
Про одяг, машини можна поговорити, подарунки, відпочинки, про крем - ні ?
У вас все нормально ?
Да главное что у вас все нормально (((
Хочется сказать большее ,но за маты забанят(((
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Та нам посрать на ваши руки )))
Тоді навіщо заходити в тему ?
Люди, ви як змії, чому ви такі нещасні і злі? Ваш негатив до інших не принесе вам нічого позитивного
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Можливо, з вашим чоловіком так
Мого ви не знаєте, тому ваші вислови залиште собі. В своїй сімʼї.
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Ви ніколи в житті не обговорювали косметику?
Мені вас жаль 😞
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Да главное что у вас все нормально (((
Так, в мене все нормально. Звичайно, кожна людина головна для себе і то нормально
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
На мейк ап -815 грн
Хоч три
Чому не можете замовити самі?
Ой , мля....
ФсеСама• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Тоді навіщо заходити в тему ?
Нкщасни и зли почему ? Угадайте ?!!
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Нкщасни и зли почему ? Угадайте ?!!
Якщо, ви не знаєте причину, зверніться до відповідного спеціаліста, психолога або психотерапевта
Я не лізу в чужу голову, мені то не цікаво
Сонячний зайчик• 24 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Тут? Интересно..... На мужика с доходом меньше 100к тут даже и не взглянут, и вдруг крем за 100 гривен дорого
Ага, в Украине большинство мужиков одинокие 🤣
Цирк на дроті• 24 ноября 2024
Для лица обычно покупаю недешевую косметику, но с кремами для рук у меня это не работает). Из достаточно дорогих для рук были Гроун Алкемист и Ричуалс. И тот и тот откровенно так себе. Люблю крема для рук Дав и Нивея. Как и их гели для душа, кстати. Правда у меня нет проблем с руками зимой. Пятки сохнут иногда, в таком случае беру крем для ног Лирене с мочевиной.