Тюрюнь_Тюнь• 23 ноября 2024
Рекомендую крем для рук.
Наверняка• 24 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Интересно, напишут, что это якобы не оригинал?
Недавно ’знатоки’ доказывали, что на Нотино подделки Шанель, потому что в Европе цены выше
Так и есть , не может оригинал стоит в 2 раза дешевле
Тюрюнь_Тюнь
• 24 ноября 2024
Ответ дляНаверняка
Я купляла в оригінальному магазині 😂
Знижка до чорної пʼятниці
На іншу косметику теж знижка -30-50відсотків
Знижка до чорної пʼятниці
ОхиИВздохи• 24 ноября 2024
Ответ дляНаверняка
Та вы шо, автор ведь в ЕС купила
Это только у нас в Украине сплошная паль
Тюрюнь_Тюнь
• 24 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Та вы шо, автор ведь в ЕС купила
В Україні є теж оригінали, і купляла за ок ціну. Не видумуйте
Брюлик в стразах• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
18 євро
Ну і як має суттєво міняти відношення? Ви ж розумієте, що крем за майже 900 грн мало хто може собі дозволити зараз. Це в європах 18 євро - незначна сума
ОхиИВздохи• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я не выдумываю, а всего лишь цитирую наших беженок)
Наверняка• 24 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Та вы шо, автор ведь в ЕС купила
Значит ну скидку взяла /
СкрипяСердцем• 24 ноября 2024
Грустно как-то, не знаю какой у меня должен быть доход , чтобы покупать крем для рук хотя бы за 1к
Намакушка• 24 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вам напомнить размер минимальной зарплаты у нас или за 3 года еще не забыли?
Ой, тут куртку за 5 тыщ выставят, так роловина напишет фу, дешевка. Я уже молчу за сумки до тысячи - у всех как не корсы так фурлы, а вы по зарплату...
Намакушка• 24 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Всегда поражают такие советы.
Чтоб вы..ться ,не иначе
В теме про туши и рубинштейн советовали, и тяжелые люксы, и никто не плевался, а тут прям вальмон, не иначе, что столько пены поднялось.
Намакушка• 24 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
полно в еве и в просторе
Тменно этого с руаавичкой я в Еве не нашла.
Намакушка• 24 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Їх сотні, я ж кажу. Он дівчата вище радять. Міха беріть будь який, буде вам щастя
Голубий не беріть. Він явно не для зими. Я на акцію повелась, буде літа лежати
На привозе• 24 ноября 2024
Ответ дляНамакушка
Саме блакитним Ceramide Protect зараз і користуюся, мені підходить, навіть стан нігтів покращився.
Все знаю від і до• 24 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Якби ви володіли іноземними мовами та почитали коментарі на сайтах Нотіно, то зрозуміли б, що там підробки продають і часто.
Лукава Кішка• 24 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
То у вас мабуть немає проблем зі шкірою рук в холодну погоду. Я вже що завгодно готова мазати і пофіг скільки воно коштує
І що вам допомагає? Бо часто оце ’що завгодно’ просто до лампочки і даречно витрачені кошти.
Покорительная• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В ЄС. Місцевий магазин
’дуже бл... помогло’