Ниф_ниф• 24 ноября 2024

А тут есть такие кому реально нравится Степан Гига?

Смотрю многим он нравится, его песни. Объясните ну как такое может нравится?!
Пенек Возмездия• 24 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Узрите
ото кацапомозглих плющить від усього українського
Правильно_Валерчик• 24 ноября 2024
Моя сусідка 50+ його фанатка вже дуже давно. Я про нього від неї дізналася
Та не реву я• 24 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Как много вы потеряли
Абсолютно по фиг. Ничего не потеряла. Впервые слышу вижу. Не знаю и не хочу знать.
автор Ниф_ниф • 24 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Слухаю Гігу з дитинства. Ще до того, як це стало мейнстрімом.

Яворина це просто до сліз.
А сколько вам лет?
Мудробаба• 24 ноября 2024
Яворину слухаю. Чим погана?
Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні,
C G C
Наче крапля роси, наче крик журавля - тільки мить.
Dm Am
Я не вірив ніяк, що й до мене прийде день останній,
Dm E Am
І в жертовнім вогні моє серце на попіл згорить.
Я ж так щедро кохав, я так вірив у зорі і очі,
І душею своєю я вас, як умів, причащав.
Але видно Господь мені краще життя напророчив,
І до себе забрав, щоб у райськім саду я співав.

Приспів:
Am E
На могилі моїй посадіть молоду яворину,
Dm Am
І не плачте за мною, за мною заплаче рідня.
Dm Am
Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
Dm E Am
Певно, в цьому і є та найважча провина моя.

Хай душа переселиться в дивний той рай потойбічний,
Де таких, як і я, назліталася ціла сім´я.
Тільки нащо мені ті блаженства розкішні і вічні,
Як мені не всміхнеться донька-сиротинка моя.

У далеких світах якось раптом усе я покину,
Бо ввійде мені в душу сльозиною і чебрецем,
І додому хоч вітром, хоч променем сонця полину,
І легенько війну над твоїм, Україно, лицем.
Гигиенишвили• 24 ноября 2024
Ответ дляНиф_ниф
А сколько вам лет?
29.
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мені подобається Іво Бобули ’Серпанкові очі’,хоча я не є його шанувальницею, але ця пісня прям сподобалася.
А скільки вам років?
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Сину 27, слухає і Гігу, і Яремчука. В Хмельницькому був концерт Гіги, зал повний, люди підспівували, танцювали. Я вважаю, що це чудово.
Що саме? Відсутність смаку?
все по ГОСТу!• 24 ноября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Що саме? Відсутність смаку?
Покажіть, будь ласка, якесь посвідчення, яке засвідчує, що ви є компетентною у питаннях визначення смаку і несмаку щодо українських виконавців.
Бо інакше свою думку і оце ваше ’бла бла бла’ можете залишити при собі.
Голодаю• 24 ноября 2024
Гіга, Бобул, Зібров - знаю цих виконавців лише по хайпу на Порадниці))) хоча за віком я вже далеко не дівчинка - але ось дізналася про них може років зо три тому чи й менше. З пісень знаю лише Зіброва про вуса і Цей сон)))
Все питаю зарання• 24 ноября 2024
Та він старий,як пес.Він був популярний в час Зінкевича і Яремчука.а зараз навіть не знаю кому він здався?
автор Ниф_ниф • 24 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Та он пишут шо молодежи от 22 до 29 лет прям нравится
Все питаю зарання• 24 ноября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Не понимаю прикола. Он и раньше не блистал,а теперь тем более. Ну разве что как ископаемое может быть кому то интересным.
Альдебаран• 24 ноября 2024
Не можу сказати що він мені подобається, помом я лише з Порадниці і дізналася це ім´я.
Але ж оно вище пісні згадують - тексти, назви - і виявляється я всі їх знаю. Спеціально не слухаю, але якщо десь ютуб підсунув як рекомендацію - не промотую, мені подобається. Що то саме пісні Степана Гіги - лише зараз і дізналася)
Любовь Калистратовна• 24 ноября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А скільки вам років?
Любовь Калистратовна• 24 ноября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Бо багато молоді на війні, гине, а ви б..ть сидите тут і уйньоб страждаєте