Тішуся неперетішуся• 24 ноября 2024
Завтра дитині їхати на 4 дні за кордон на екскурсію. Сьогодні температура...
Дитині 12 років в принципі не мала уже, можу дати ліки з собою... але ця подорож буде не в радість (хворою ходити), може заразити інших .... але за все уже заплачено. Я в розпачі що робить
Результат:
вже голосів:
86 (66.15%)
Залишатись дома
44 (33.85%)
Хай їде + до завтра ще може оч
Божий одуванчик• 24 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
300 грн ампула. На что ушло ещё 85 тысяч?
На одну капельницу нужно 1,5 ампулы. Капельницы 3 раза в день 10 дней
Пасхальний тролік• 24 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Їдуть від моєї роботи. Угорщина, словакія, Австрія
може перенесуть. поїде з іншим туром. Спитайте.
Галя із Дарниці• 24 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Навколо постійно люди з вірусами, це нормально
Нормально садити свою здорову дитину у замкненому просторі поруч з хворою? Та ще й знаючи, що ніхто її за кордоном до лікаря не поведе? У вас є запасні діти ?
Галя із Дарниці• 24 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Якщо ваша дитина не має ускладнень при хворобах, то чому не відправити?
Займіться сьогодні лікуванням, ввечері буде явна картина, а завтра зранку вирішите
Правильно, а на інших плювати, хай хворіють.
неДоПриличий• 24 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
У моей например температура практически всегда поднимается на 2-й день болезни. Не знаю как у автора, но все может быть.
Так в том-то и дело, что каждая мама знает своего ребёнка
Гарачий Чокалад• 24 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Нормально, такі симптоми взагалі не причина щось пропускати
Галя із Дарниці• 24 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
З таких симптомів у моєї дитини почалася дифтерія, після відвідування поліклініки.
Я вам щиро бажаю на вашому шляху зустрічати ваших же однодумців, щоб ваші діти контактували і сиділи завжди поруч, оминаючи моїх дітей і дітей моїх однодумців.
Гарачий Чокалад• 24 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Мої діти живуть в Європі, вони не ізольовані від світу і нормально все сприймають
Капитошечка• 24 ноября 2024
Ви хочете головняк влаштувати супроводжуючим? Лишайте дитину вдома!
Паспортний стіл• 24 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
а причем здесь воспаление легких?
Зараз ходить вірусна пневмонія. Дуже багато хворих саме дітей. Із симптомів, у дитини 3дні невисокої температури до 38 і легке покашлювання. Я сама не сприйняла те легке покашлювання за щось серйозне, а лікар почула хрипи, рентген показав пневмонію, а аналіз крові - дефіцит кисню.
Паспортний стіл• 24 ноября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
У моего ребёнка за всю жизнь не было ни одного бронхита. Такой сейчас вирус ходит
І в мого за 11років не було жодного бронхіта, максимум ларинготрахеїт, а тут 2тижні назад кдні температури, легке покашлювання, виявилося пневмонія, добре, що я пішла до лікаря, щоб дала довідку на школу і звільнення від фізкультури, бо до школи збиралися, а вона почула пневмонію. В результаті 10днів на інгаляціях і антибіотик 7днів.
Тішуся неперетішуся
• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
автор,як дитина?
Поспала поїла це вже +, горло полощим, але вяла... рішили чекати ранок якщо буде гірше то не поїдемо
Тюрюнь_Тюнь• 24 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
вит С ударными дозами можно добавить
Тішуся неперетішуся
• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
вит С ударными дозами можно добавить
Ударними це якими?)
Тюрюнь_Тюнь• 24 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ударними це якими?)
организм человека не способен запасать витамин C на длительный срок. К тому же при инфекции потребность в нем возрастает, поэтому при простуде рекомендуется принимать терапевтические, или «ударные», дозы аскорбиновой кислоты —500-1500 мг в сутки.
Жінка з перцем• 24 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Ви в інших теж впевнені? Дуже сумніваюся.
Я більше скажу - у мене донька дуже складно хворіє від тих, у кого просто сопі, але це не заважає мені боятися оточення і школи. Вмію впоратися з усім. Колективний імунітет ніхто не відміняв. Свою доньку не пустила б при такій ситуації як у автора, а сина - так. Він легко переносить хворобу і 37,2 це ні про що.
Галя із Дарниці• 24 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Поруч з вашим сином може опинитися така дитина, як ваша донька. І для цієї дитини подорож може стати дуже ’веселою’. Я розумію, що на цьому форумі 99% егоїстів, але ж думайте хоч інколи не лише за себе, а і за інших...
Единорог помог• 24 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
37.2 і болить горло
Моїй теж 12, і теж так було
Я не відпустила
Бо це далеко і неясно чим може обернутися. І хворій дитині воно непотрібно
Єдине що вас стримує залишити вдома- це втрачені гроші
Це питання пріоритету
Для мене гроші ніколи не були таким
Я не відпустила
Це питання пріоритету
Для мене гроші ніколи не були таким
Тюрюнь_Тюнь• 25 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
як ви там?
Жінка з перцем• 25 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Я завжди думаю про інших дітей, тому не воджу в школу (приватну навіть) в будь-яких проявах хвороби. В першу чергу - моя дитина складно буде себе почувати в школі, потім інші діти. У автора доньці 12 років, є діти які хворіють легко, а є безсимптомно, а є зі складними проявами. Ніхто наперед не знає яка поруч сидить дитина - здорова чи хвора.
При Вашій позиції ходити нікуди не можна, виходить так. В Європі з температурою діти в школу ходять. Зранку дали ібупрофен і вперед, а часто пропускаєш, ще й пояснювальну записку написати потрібно. Мама (автор) має прийняти рішення сама, так як дитина її, її відповідальність. Ми не в праві приймати такі рішення та й докоряти різним думкам. У кожного різні ситуації в житті.