СпайдерВумен• 24 ноября 2024

Право власності на квартиру. Помилка.

10 років тому оформляла квартиру. Нещодавно помітила помилку в свідоцтві. Неправильно вказана дата (день) видачі мого паспорта. Цей паспорт я зіпсувала, і 7 років тому мені видали новий.
Питання. Якщо я захочу продавати цю квартиру, чи випливе десь ця помилка. І куди мені йти, щоб її виправити. Дякую.
Шаманю второпях• 24 ноября 2024
Идти в бти и переделывать документы. На счёт выплывет или нет не могу сказать
Безпорадна Кроко• 24 ноября 2024
Автор, все одно паспорт змінено, мені здається ніхто нічого не помітить, головне ваші дані, ПІП, ідентифікаційний код
Білий Лосик• 24 ноября 2024
де це у вас в свідоцтві дані паспорта?
Українська Мрія• 24 ноября 2024
Терміново переоформляйте її на мене...поки непропала квартира
hrystia• 24 ноября 2024
У свідоцтві не вказується дата видачі паспорта
Білий Лосик• 24 ноября 2024
на що розраховують такі автори? на те, що ніхто не тямить в правових документах на нерухомість?
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляhrystia
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Білий Лосик• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
фото
дурня якась, самоуправство місцеве. вибачте, авторко.
тут стільки тролів, що вже до нормальних людей нема довіри
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Все ок)
hrystia• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
фото
Йдіть до нотаріуса, у якого отримували свідоцтво, він виправить помилку
Білий Лосик• 24 ноября 2024
по темі: паспортні дані можуть змінюватись кілька разів, це ніяк не впливає на право власності. важливо, щоб ваші ПІБ та ідентифікаційний номер співпадали.
Білий Лосик• 24 ноября 2024
Ответ дляhrystia
це не є помилкою
це просто непотрібні дані
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляhrystia
Отримувала документи у забудовника, він все готував, нотаріуса і не бачила... Блін, як я так не додивилася, тепер через 10 років шукай того нотаріуса...
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
З цим все ок. От не знаю, ворушити це діло, чи зробити вигляд, що я не в курсі)))
Жинси на дитину• 24 ноября 2024
Я б певно спробувала виправити помилку, бо мені б вона муляла.
Білий Лосик• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
а шо ви хочете ворушити?
якщо ви захочете продати цю квартиру, абсолютно не важливо, який у вас був паспорт на момент отримання свідоцтва. ви вже десять паспортів могли поміняти.
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
а шо ви хочете ворушити?
Не знаю, може знайдуть при перевірці в нотаріуса, що квартира видана на по факту не існуючий паспорт...
В танке• 24 ноября 2024
Ні,цей факт ніяк не вплине при продажі.
Чаклунка-ведунка• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
автор, чушь вам советуют
никакого нотариуса искать не нужно
можете зайти в ЦНАП и поспросить выписку из реестра про право собственности - посмотреть, что там
теоретически, там обновились данные, после смены паспорта, если нет, можете спросить у сотрудника ЦНАПА, что делать, если новый паспорт.
про то, что это неверная дата УЖЕ не существующего паспорта - не говорите
это вообще НИ НА ЧТО НЕ ВЛИЯЕТ
если сейчас вы будете делать доверенность, продавать и т.д. во все документы будут вносить данные ДЕЙСТВУЮЩЕГО документа (паспорта)
главное - что ваш ИНН правильный, и данные по квартире - метраж, адрес и т.д. и основания, по которым вы получили право собственности
Чаклунка-ведунка• 24 ноября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
ЗАЧЕМ????
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
автор, чушь вам советуют
никакого нотариуса искать не нужно
это вообще НИ НА ЧТО НЕ ВЛИЯЕТ
Дякую
Чаклунка-ведунка• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
это нужно, чтобы кто-то нашел того нотариуса, нашел его архив, нашел папку по этой сделке и сличил копию паспорта, прикрепленную к делу, с информацией в св-ве.
серьезно?
Білий Лосик• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
нема таких перевірок
автор СпайдерВумен • 24 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
нема таких перевірок
Дякую. Тоді не буду чіпати)
Білий Лосик• 24 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую. Тоді не буду чіпати)
за 18 років роботи з нерухомістю я вперше бачу, щоб в правовстановлюючому документі були вказані дані паспорта
Жинси на дитину• 24 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
ЗАЧЕМ????
То кажу ж, бо буде мулять. ..бо знаю, що там помилка. Люблю порядок у всьому.