Покорительная• 24 ноября 2024

Мій заробіток на вінегретах і не тільки. Соління

Бачила тему, всі коменти не читала.
Я технолог на промисловості, вища освіта, зарплатня була 14800 тис що до війни, що після така сама.
З цього року, стало особливо важко фінансово, у чоловіка теж проблеми з роботою. Звільнилась, почала займатись соліннями на продаж
Розмістила на фейсбуці оголошення, зробила свою групу клієнтів
Плюс раз в тиждень на базар
В мене черги. Сама собі керівник і це супер. Чоловік допомогає. Зараз, на пʼятий місяць роботи, я вже відбила все вкладене, і заробила свою ж місячну зарплатню за останній тиждень. Вільний графік, всі клієнти задоволені і позитивні. На моїй роботі було важче морально в рази.
Не бійтесь, щось змінити. Іноді, то на краще
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
В ресторанах половина с купленной сан книжкой
більше скажу, мала коли вчилася в медколеджі, сказали всім зробити, то був прямий шлях та за гроші, причому та книжка й прямим шляхом була за гроші, а просто за гроші дорожча, от вона й зробила просто дорожчу
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляПапобус
Автор, Ви велика молодець!🥰
А то тут фукають, фукають, але навіть вінегрет для них вже дорогий.
Та 15 сторінок теми за годину накатали. Чимось зайнятись — розуму, сил та бажання немає. А як когось обісрати, то енергія аж пре.
найцікавіше, що вдома той вінегрет поки нарубаєш... я сама роблю коли є бажання, не купую, однак розповідати щось людям, які його роблять мені б в голову не прийшло
автор Покорительная • 24 ноября 2024
Ответ для...аяприкольная
могла бы хоть один рецепт озвучить или совет, тем кто ей поверил и спросил
Ще що б могла б ? Може, вам сніданок завтра приготувати на відео з доставкою? Ще прохання будуть ?
Ціна питання ?
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Ну-ну, не зберігається. Де берете взимку огірки, баклажани?
а нічого, що ще не зима? запаси огірків ще не з’їли, а баклажани, до речі, продаються тепер цілий рік як і огірки -в супермаркетах ваших улюблених, із сертифікатами
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
У мене помідорчики Чері росли на балконі в горщиках на одному поливі
без сертифікату
...аяприкольная• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Ціна питання ?
вот уже немного верю, что на базаре торгуете, типичная речь
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
А я видела как из мужик, из бутылки, домашнее молоко попробовал и обратно поставил

А кто-то купил. Натуральное
а як йому дали куштувати? завжди господарка сама наливає на пробу, щоправда так, подумала - в кришечку ж, з тієї ж пляшки
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
Если вам рассказать, как справки в бассейн в Лайфе продают, вы тоже офигеете
а на Закарпатті у басейн взагалі пускають усіх без довідок)
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Он знакомый хозяйки был.
Открыл, чуть отпил и поставил. Видно передумал брать.
автор Покорительная • 24 ноября 2024
Ответ для...аяприкольная
Гарного вечора
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляНезламна
І шо, шо ліцензія. В ресторанах готують такі самі люди, як автор. А може, і не такі відповідальні та доброчесні. В шкільних та заводських їдальнях з ліцензією чого тільки немає. Та шо Україна, я в п´ятницю в празькому ресторані шматок мочалки знайшла.
В цивілізованих країнах це виключення, а в нас … та про що говорити якщо великий відсоток тут в темі підтримує незаконну діяльність автора
Яжемать Мне можно• 24 ноября 2024
Автор, обожаю таких, как вы! Сама, такая же). Удачи вам, вы - супер!
...аяприкольная• 24 ноября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
сходка троллей?
автор Покорительная • 24 ноября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую ❤️
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Только на фото винегрета неть
Украиночка• 24 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Додавайте щось з бактерицидними властивостями хрін/ імбир.в огірки треба дубове лисття
Я раніше не додавала нічого,але капуста була хрумка. Раніше була кам´яна сіль , ,,Артем сіль’ а зараз випарована,морська -вона з йодом, не годиться для квашіння.
Бавовна• 24 ноября 2024
Вы молодец! Пусть ваша работа приносит больше дохода и благодарных клиентов. На фото все красиво и аккуратно. Комментарии конечно.. но людям сложно порадоваться видимо успеху других.
автор Покорительная • 24 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Камʼяна сіль. Виробництво Німеччини
Без йоду, так, йодована не підходить
25 кг мішок -385 грн
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
Есть электро шинковки
я дивуюся чому люди цього не розуміють

от у мене вдома електром’ясорубка, просто звичайна для приготування фаршу, я котлети коли роблю та все, на що фарш потрібно, користуюся нею, засікала час - приблизно 3-5 хв перемолоти 3 кг м’яса + те що йде на фарш - батон у молоці замочений, цибуля та часник

питання - електрошинковкою автор не може користуватися ніяк?

тим більше що про шинковки не читала, а про м’ясорубки читала, що 200 кг м’яса за годину можуть перекрутити, а 200 кг капусти ні?
НашлаПерепискуМужа• 24 ноября 2024
Ответ дляПапобус
Автор, Ви велика молодець!🥰
Чим би дитя не тішилось, аби не вішалось.
Мюллерная• 24 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Не обманывает. Я в похожем месте работала, все аналогично было.
В каком именно маркете вы работали?
Головний кошак• 24 ноября 2024
Ви велика молодець, поважаю таких людей!!
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
+10000.

Але ж тут нещодавно писали про те як котиків у жопу цілують.
Там мікробів не менше.і все ок .горою за котами стояли .
теж завжди дивувало це, я солене на базарі можу купити спокійно, а от після кота та собаки руки завжди помию перш ніж взяти якусь їжу, а люди типу ой ну ти що, він же чистий

якщо тут провести опитування, виявиться, що у 50% є домашні улюбленці, які з ними сплять в одній кроваті, яких ті люди обціловують в усі місця, але з базару не куплять нічого
Мюллерная• 24 ноября 2024
Ответ дляТріль!
та воно не лежить, його розбирають одразу, дивна ви
Что не лежит? Овощи? Ну в октябре разобрали, а дальше откуда автор их берет? С огорода?
Шлях до зірок• 24 ноября 2024
Ответ дляТріль!
ви з податкової?
А автору є, що приховувати? Чи в неї підпільний бізнес?
Мюллерная• 24 ноября 2024
Ответ для...аяприкольная
Та нате Вам фото, капуста, сальце моё. Ото проблема
Как вы сало закрываете?
НашлаПерепискуМужа• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
В цивілізованих країнах малий бізнес дуже навіть заохочується, якщо ви раптом не знали
Тріль!• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Мені треба писати, як ви хочете прочитати ?
Чи так, як є
Капусту, моркву, баклажани, гриби, огірки і помідори робила сама
Мідії купила, як і багато овочів
І що ? Не їжте, мені то с того що ?
Головне, будьте щасливі 😘
авторе, нехай бізнес квітне й дає прибуток, на решту не зважайте, то не ваші клієнти просто, а порадниця - то взагалі особливий вид мистецтва та окрема галактика, мене потішило, що найперші два коменти в темі адекватні
сладкий_ноябрь• 24 ноября 2024
Ответ дляТріль!
а ви впевнені, що сусідка та що в селі миє руки та що в неї стерильно усе? пам’ятаю в селі у бабці, корову подоїть, банки з тину познімає та наливає через марлю з відра, марлю ту прали у тазику руками, також банки мили просто водою та лободу замість мочалки використовували й ніхто не труївся
В моєї сусідки в селі в хліві з коровами чистіше ніж в мене вдома, тому я наприклад впевнена в тому, що там все на найвищому рівні. Доречі, ніколи не куплю на базарі домашню продукцію, якщо господиня наприклад має грізні нігті. Але й капусту не куплю, я взагалі не знаю, хто може купувати щось з рук і потім без термо обробки їсти.
Той самий творог, ок, навіть якщо щось не так, він проходить термообробку, а капуста квашена? А як зберігається все це і де? А кришиться? А якщо тварини в домі є, то буде все це з шерстю.
Психологічно в себе потім не всуну таку їжу, а їжа повинна приносити задоволення 😍😍😍
liss• 24 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не понимаю людей которые это покупают... Все это конечно хорошо, но вы производитель пищевой продукции и соответственно должны иметь сертификат и справки. Не думаю, что у вас есть. И условия хранения отдельный разговор.
Дома это дома на продажу, это на продажу..
😹не ходите в рестораны и фастфуд мой вам искренний совет )))