Покорительная• 24 ноября 2024
Мій заробіток на вінегретах і не тільки. Соління
Бачила тему, всі коменти не читала.
Я технолог на промисловості, вища освіта, зарплатня була 14800 тис що до війни, що після така сама.
З цього року, стало особливо важко фінансово, у чоловіка теж проблеми з роботою. Звільнилась, почала займатись соліннями на продаж
Розмістила на фейсбуці оголошення, зробила свою групу клієнтів
Плюс раз в тиждень на базар
В мене черги. Сама собі керівник і це супер. Чоловік допомогає. Зараз, на пʼятий місяць роботи, я вже відбила все вкладене, і заробила свою ж місячну зарплатню за останній тиждень. Вільний графік, всі клієнти задоволені і позитивні. На моїй роботі було важче морально в рази.
Не бійтесь, щось змінити. Іноді, то на краще
Плюс раз в тиждень на базар
Покорительная
• 24 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Класс вы супер
Молодец!
Это ж надо ещё чтоб вкусно было
А вы технолог в пищевой промышленности?
Я тоже технологом работала .в пищевой.
Шоколад
И джемы ,сиропы ,варенья.
Зп подтверждаю в 2018-2021- 13-14000
Мало.
Молодец!
Это ж надо ещё чтоб вкусно было
А вы технолог в пищевой промышленности?
Я тоже технологом работала .в пищевой.
Шоколад
И джемы ,сиропы ,варенья.
Зп подтверждаю в 2018-2021- 13-14000
Мало.
Так, харчова промисловість, молочка
Губки-уточкой• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ще раз пояснюю, реалізація продукції домашнього виробництва незаконна в принципі, так що ні ФОП, ні податки тут ролі не грають, це 100% штраф продавцю, перевірено
Тоді будете їсти магазинне, пересоленк і несмачне, а капуста квашена взагалі фігня, навіщо тільки гроші й упаковку на таке переводити. Зате з папірцями і все законно, от тільки дорого і не смачно.
Божий одуванчик• 24 ноября 2024
Автор, вы умничка! Как красиво.
Я вообще все это не ем, но только огурчики соленые покупаю у одной женщины на рынке. Они у неё маленькие и хрустящие, просто огонь. Хожу к ней не первый год. Чтоб я делала без неё? Ела мерзкие магазинные? Такие как вы приносите пользу обществу) я например не умею и не хочу уметь консервировать, а покупать буду с удовольствием)
сладкий_ноябрь• 24 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
Удалено администрацией...
Бо ніхто їх не дотримується і не пильнує
Простіше дати хабаря в взяти хабар, ніж робити все по закону
Лунтик-паунтик• 24 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я знаю, что такое мирт. А какие сорта у Вас есть? У меня есть Боэтика, Лума, пестролистный. Не продаю - хвастаюсь
Напишите мне, пожалуйста , с какого начать выращивать, какой не прихотливый. Где лучше купить в спец магазине или на олх можно?
rainbow2018• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Ще що б могла б ? Може, вам сніданок завтра приготувати на відео з доставкою? Ще прохання будуть ?
Ціна питання ?
Сколько будет стоить рецепт для женщины впо, которая вам тут писала без анонима? Я заплачу. Вы вышлете ей рецепт без граммовок, я перевожу вам деньги на карту фоп по iban, вы досылаете ей граммовки. Так нормально будет? Пишите цену вопроса.
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
В вашей палате номер 6 они есть. Давно у психиатра были на приеме?
Ви зараз серйозно? Це певно тільки наша країна така, бо має настільки убоге населення
Плакулька• 24 ноября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
У нас так всегда было
Все на договорняках.
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
В недобізнесу ситуація не краща, тільки без документів і дорожче
Чекаю завтра• 24 ноября 2024
вы сами солете или нанимаете работников ? или вы готовую продукциию покупаете и перепродаете?
Плакулька• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Вы уже всех обозвали и быдлом и убогими. Ещё варианты есть?
И недобизнес... Когда вас уже заблокируют навсегда??
сладкий_ноябрь• 24 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
У нас так всегда было
Все на договорняках.
Ну так закони по факту є.
Але люди не хочуть жити по ним
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
Не всіх, а лише тих, хто не живе по закону, шкода, що таких переважна більшість
ПоЗиТиВнАя• 24 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Из личного опыта- самый неприхотливый - пестролистный, растет быстро, любит свет и полив.Посмотрите на местном цветочном рынке у себя, если не найдете, то на ОЛХ.В магазине я не видела, чтобы продавали, там очень дорого и после теплиц, он может не адаптироваться к Вашим условиям и пропасть
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляТріль!
а прикиньте, викликали ви поліцію, а у людини фоп, податки сплачені та є ліцензія, й хто дебіл? вам колись штраф впаяють за ложний виклик, вже не кажучи, що на ринку є лабораторія й кожен продавець туди носить зразки перед продажем, а потім ті папірці є у продавців, завжди лежать, не помічали?
Та лаборатория работает на откатах
Губки-уточкой• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Та лаборатория работает на откатах
Ну так покупці ж на відкатах не працюють, немає гарного товару, немає попиту, хоч скачи там, хоч папірцями махай.
У нас раз в місяць ярмарка і люди привозять в бочках квашені огірки-помідори-капусту, на вид ну так собі, але черга на 40 хвилин стояти і так кожного разу, то невже думаєте, ті люди, які стоять, роблять це заради розваги.
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Та где вы живёте?
Очередь за огурцами 40 минут
Н@Диете• 24 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а можно фото таких штук? а их в квартире можно растить?
Ну дивіться. Приїде до вас рослина. В землі може бути що завгодно) грибки, спори, навіть яйця гельмінтів. І ви будете прям РУКАМИ торкати у себе вдома? Не ризикуйте
Губки-уточкой• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Та где вы живёте?
Очередь за огурцами 40 минут
Живу в Києві, ярмарка раз в місяць і приїздять люди, привозять в бочках квашені-солені овочі, навіть кавуни (не знаю, кому таке смакує). У мене стояти не було бажання, свекор передав огірочки - смакота, а сусідка стояла, вона досить перебірлива баришня, за чим попало стояти не буде.
Завжди з рушником• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ви знаєте що дана діяльність незаконна? Мовчали би, а не вихвалялись
Чим вона незаконна?
Із посиланням на законодавчі акти, будь ласка.
Завжди з рушником• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
Завжди з рушником• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Чим вона незаконна?
Почнемо із законів 771, 2639 і правил 185, більш детальна інформація платно, вивчайте, завтра ще насиплю трохи по законодавству 🤣, в мене сан-гіг факультет за плечима, і практика в гігієні харчування, ми подібний недобізнес в свій час пачками щодня штрафували, 15 років тому ще😏
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
Завжди з рушником• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Удалено администрацией...
Ви не маєте ніякого права ображати людей на форумі, називаючи їх бидлом.
Скаржуся ще раз.