Просто Фіфа• 24 ноября 2024
Дівчатка, що це може бути?? Висипка по тілу
Щойно побачили . Дитина плаче, злякався, позвав мене. Це не вітрянка? Каже, що не чешеться . Це кругом : лоб, голова, спина, ноги
Шопингмонстр• 24 ноября 2024
А сколько лет ребенку? Похоже на ветрянку. Мой сын 8 летний заразил дочь 16 лет т, у него 10 прыщиков было, а у неё всё тело и с температурой
Просто Фіфа
• 24 ноября 2024
Ответ для4есотка
Плаче від двох пухирців? У вас не з висипкою проблема
Ну, так)). Він дуже вразливий). І в нього вся спина і лоб, їх багато. Він злякався
Просто Фіфа
• 24 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
7 років
Просто Фіфа
• 24 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Ветрянка
Мажьте,поите,кормите,развлекайте
А чим мазати?
ОдинРазНадетое• 24 ноября 2024
Вітрянка.
В дитини теж спочатку не чухалось і пару прищиків було.
А на третій день пішла жара.
Ні в якому випадку не давати нурофен!!! Його при вітрянці заборонено.
А на третій день пішла жара.
Бабуся Бетман• 24 ноября 2024
Наша врач ( ребенку 6 лет ) советовала мазать настойкой календулы , или фукорциннм и пить противоаллергическое ( помог супрастин) если есть зуд
ПростоБелка• 24 ноября 2024
почитайте протипокази !!! Нурофен не можна.
Порадитися з лікарем,може ще можна вакцину,якщо є в доступі