Ні грама• 25 ноября 2024
Кого взяти діткам
Маю двох дітей, дівчинка 7 хлопчик 3. Просять тваринку, кіт чи собака.
Приватний будинок
Кого брати? Яку породу? Дивлюсь на золотистого ретривера
Приватний будинок
Рассказница• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Кота. 100% кота) так как берете себе, а не детям, собаке надо больше внимания, поверьте мне на слове))) котика берите. Лучше мальчика. Кастрируете и привет. Главное вовремя лоток убирать, и чтобы в тарелке дна не было видно. У меня две собаки и кот. Все голоса отдаю за кота.
Ви так пишете, ніби всі коти однакові. В мене теж кіт, теж котик і кастрований, і різних моментів з ним як з дитиною по здоровʼю. То сечокаміна рецедивує, то шлунок, то ще шось. Рекорд був 4 відвідини ветиринара за 2 тижні. А ще він стресує від нових людей, малих дітей тощо)
ПробілНеПрацює• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Любой котик, не взирая на воспитание,вмажет когтями по морде лица
Не правда. Ніколи коти у нас не били кігтями. Могли вкусити не боляче, щоб налякати, але деколи кігтями лише коли грались як були кошенятами.
Я пані прохана...• 25 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Правда. Моей мамы кот любил сидеть на двери и всем головы царапать
ПробілНеПрацює• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Один ваш кіт не показник. У нас завжди були коти котрі від свої терпіли всі прояви любові, від членів сім´ї , без пазурів. Так що не ,, будь-який,, кіт поцарапає лице, це скоріше виняток
Безсовісна кума• 25 ноября 2024
У нас чіхуашка! Зла, своєнравна, кусається при обрізанні когтей- до крові. Дітей може цапнути. Гемору з нею- дохріна. То захворіла, то кліщ вкусив. То насрала на дитячий коврик. А було і гостю на руки😂. От завжди ходить на пелюшку, а як захоче то і таке може утворить. Гавкає що вуха закладає. Любимо її. Купляємо дорогий корм. Але знову собаку я би не завела…. Хіба біленького вест хайленда 😍😂
Я пані прохана...• 25 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Это ваши - не показатель, а виняток, а я таких психов много видела.
Безсовісна кума• 25 ноября 2024
Додам, коли кудись їдете на відпочинок, або прете з собою, або шукайте перетримку. Для нас це часто проблема. І так, це ще одна дитина.
Я пані прохана...• 25 ноября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Мелкие, по ходу, все вредные ))
Кондуктор маршрутки• 25 ноября 2024
Самоеда
Брали собачку, когда дочке было 3- выросли вместе, деток любят, умные, уравновешенные, в помещении им плохо, линька сильная даже зимой начинается. Есть большая теплая будка. Дочке 14, самоедишке нашей почти 12❤️
Дополню, как началась сильная жара, то забираем домой под кондиционер)
Безсовісна кума• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Мелкие, по ходу, все вредные ))
Не всі. Маю знайомих у яких віхи, йорки і тд- як люди, різні характери. Ми не мали собак раніше не знали як правильно виховувати… ну і вона виховала нас😂
Ноунэйм• 25 ноября 2024
До 10 років дитина психологічно не дозріла до відповідальності за домашню тварину.
ПробілНеПрацює• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Так ви писали що будь- який кіт. У мене інший досвід. Отже уже не будь-який
Безсовісна кума• 25 ноября 2024
Ответ дляНоунэйм
Ми купили коли дитині було 10, зараз їй 16 і не хоче доглядати і зараз. Каже- я була дитиною і не розуміла що це відповідальність.
Я пані прохана...• 25 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я и написала, что ваши - исключение.
ПробілНеПрацює• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Я и написала, что ваши - исключение.
Було б якби це був один кіт на 10. А так усі без винятку ставились добре до членів своєї сім´ї.
Я пані прохана...• 25 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Капец, какая вы приставучая
ПробілНеПрацює• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Капец, какая вы приставучая
Ага. Я така
.
Ноунэйм• 25 ноября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ну от до 10 ще гірше
Inconvenient• 25 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Так, якщо пес то на вулиці
Не заводіть краще, це ж не іграшка, а жива істота. І вам менше клопоту.
Несу пургу• 25 ноября 2024
Ответ дляалергирина
Підтримую. Заводили тварин, дітям швидко набридає. Хом´як ідеально і не довго, ще черепаха норм
Я оставила подобранного котёнка только ради детей. Они за ним и дня не ухаживали. Почему не стоит брать ради детей? Дети заставили, родители обожают)))
Несу пургу• 25 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Живое ничего не надо заводить в таком случае, или завести кого не жалко: комаров, паучков
У меня палочники сдохли за день. Вообще не поняла что не так, а кот жив и здоровью хотя ради детей заводили)))
Ждушечка• 25 ноября 2024
Никого, пожалуйста. Животное детям НЕ ИГРУШКА. А они слишком маленькие, чтобы любить и заботиться.
Ждушечка• 25 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Тоді автору краще котика. Але підходьте до цього відповідальніше будь ласка)
Какого котика? Чтобы они его замучили? Маленькие еще. Автор же решила живую игрушку завести.
Все возможно• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы все голоса отдаете за кота, но кот у вас один. А собаки - две
Зараз все скажу• 25 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Так, якщо пес то на вулиці
Ретривер? На улице???? Они умные как люди. Капец вы странная