КвартираЧья• 25 ноября 2024
Каждые 3 месяца в крупах моль
Как она достала меня
Ну бывает полгода без. Но часто. Точно несколько раз в год заводится и все выкидываю
Почему девочки? И как у вас?
КвартираЧья
• 25 ноября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Кажуть потрібно крупи морозити після купівлі
Чула
Ліньки
КвартираЧья
• 25 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
Тоді дивно, тому в пачці зазвичай 1кг, і ємність 1-1,2 літри.
Якщо не вліз стакан крупи, намаюсь його приготувати протягом декількох днів.
Короче выкинула почти все
Ну в макаронах их обычно не бывает
Буду теперь Толко в контейнерах держать
Докуплю наборы
Дякую
Ну в макаронах их обычно не бывает
Буду теперь Толко в контейнерах держать
Докуплю наборы
Дякую
КвартираЧья
• 25 ноября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В мене мінімізувалася, як стала виморожувати 2-3 дні всі крупи що купую і зберігати їх у холодильнику.
То есть сначала морозите а потом в холодильник ? И все там? Куча ж места ходит (
Лиса Патрикевна• 25 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Саме так, інакше не хочу й пробувати, ледве цього жаху позбулася - знаходила абсолютно усюди.