Можу брикнути• 25 ноября 2024

Що дивного на вашу думку роблять люди совку до сьогодні?

В мене тато пре пакети та розвішує їх ,як білизну сохнути ,в чоловіка мама теж різні пакетики та коробочки миє та сушить їх на кшталт із молока , йогуртів та сирків
Про використання та вимивання пляшок пластикових одних і тих самих вже мовчу ,так пластик потрібно переробляти ,але ж не таким чином,21 століття на дворі
І ще збирання мотлоху на балконах в гаражах
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Что именно? Почему они у вас живут?!
Коли приїздять в гості
Кундалина• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
А помити на АЗС ні?)
Ви, як бабка на лавочці, це у Вас совкове мишлення.
Обі@рати все, ще не по її (
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
То автор не была на пинтересте, и не знает что мир с тем пластиком вытворяет)), причем все веяния у нас, это перенятое из за границы.
Ні ,от наприклад газети то така дикість тільки в совку була, потрібно було ж якось впливати на масу баранів,комунізм
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляNo problems
А сама людина не спробувала змінитись ??? При чому комунізм ??
Як бачимо не всі змінюються
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляКундалина
Обі@рати все, ще не по її (
Ви ж сказала,що не хочете їхати із брудною чашкою
Кундалина• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
А до чого Ваше фукання ? Я виклала свою думку, підтримала Вашу тему, а Ви фукаєте (
Кундалина• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Відносно чашки. Навіщо мити на заправці, якщо повторно в дорозі я її не використаю ? Просто три дні буде бовтатись в машині під рукою.
КокошинЭль• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Коли приїздять в гості
Откуда они берут у вас использованные пакеты и коробочки чтоб их мыть?
КокошинЭль• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Газеты были и есть во всем мире.
Мудрецыха мира• 25 ноября 2024
Я ничего такого не делаю.Если мы совковые люди,то вы,автор,какие люди?Может примитивные?
Летюча помилка• 25 ноября 2024
Тоже самое. Маме 60. Работает, денег хватает чтобы всего этого не делать, но она все равно делает((
Летюча помилка• 25 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Я так понимаю, что это типа экологичный подход. Использовать повторно то, что можно использовать не раз.
Это захламление жилья)))
СпайдерВумен• 25 ноября 2024
Стоять в черзі на голові
Душка-свекрушка)))• 25 ноября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Варю варёную колбасу
И сосиски
сосики и так варить надо.
колбас в ссср мы не варили, так что это не оттуда
Душка-свекрушка)))• 25 ноября 2024
может вот что с хлебом едят все - от супа до пельменей?
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
сосики и так варить надо.
Не потрібно,вони готові до вживання
Баба на горошині• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Комунізм нікому на користь не пішов ще.
Скажу вам по великій таємниці, що до комунізму тоді справа не дійшла) Тому ніхто не знає як воно, і що воно)
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Із молока та бутилок
Душка-свекрушка)))• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Не потрібно,вони готові до вживання
и кто ест холодные сосиски?? суть не в том, что их можно есть невареные, а что их едят вареные
Магазинные сосиски — это полуфабрикат для приготовления горячей закуски.
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Існує мікрохвильова піч
Баба на горошині• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
В якому сенсі? Газети були в усьому світі, якщо що) Ваш допис доводить, що кількість газат взагалі не впливає на кількість баранів.
lisa2101• 25 ноября 2024
Делаю консервацию.
Забагаловка• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Щоб що?
Что бы не поняли и тараканы и мухи в жару не заводились. Или вы каждую баночку из под йогурта выносите сразу в контейнер ?
Душка-свекрушка)))• 25 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Існує мікрохвильова піч
и? это тоже самое в принципе и есть. мало кто достает холодню сосиску и жует
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляЗабагаловка
В пакет для сміття
энциклопУдия• 25 ноября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Варю варёную колбасу
И сосиски
Їх варили, бо не було мікрохвильовок. А треба було розігріти, але не смажити. Зараз це втратило сенс для тих, хто має мікру
автор Можу брикнути • 25 ноября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
В Америці та в Європі були вже мікрохвильові печі давно на той час
ЛижТолько• 25 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Батьки. Їдять усе з хлібом, хоча обом він протипоказаний, але і макарони, і картоплю, геть усе. І сухарі. Багато сухарів.
Вот да, нельзя не доедать хлеб, надо задавиться, но доесть)), иначе это ты свои силы оставляешь. Слишком жирно есть без хлеба, в суп накрошить, милое дело, макать жир со сковородки))
Не ем его много лет, и намного лучше самочувствие.
ЛижТолько• 25 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
сосики и так варить надо.
Суп из колбасы, тоже пережиток не совка, а перестройки. Голодных 90х.
Совбез• 25 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Так справа навіть в недоїдати, а купувати його в безмежній кількості. Можна купити щось смачне і корисне, але ж ні. І справа абсолютно не в грошах. Їдять хліб з хлібом, а потім закидаються препаратами від закрепів, то на аптеку кошти виділити можна, а змінити харчову звичку-ні.