Грушки-яблочки• 25 ноября 2024

Ви святкуєте новий рік?

Бо мама мені видала, ну Різдво перенесли, тепер ми новий рік не святкуємо, треба переходити по новому.
Я не віруюча людина, на Різдво чисто символічно завжди готувала вечерю, щось смачненьке, а не оті 12 страв, я більшість з них сама не їм і діти також. Подарунки на новий рік, на Миколая солодощі. Ну перенесли Різдво, ну новий рік нікуди д не дівся.
А у вас як?!
Вільний митець• 25 ноября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Мы отмечает только новый год.
24-25 декабря для нас пустой звук.
На свят вечер, рождество на 6-7 января по традиции едем к моим родителям в другой город, живем далеко, видимся 2 раза в год. Как раз и у дочки каникулы. Мама готовит холодец и вареники.
Все эти переносы при новой власти нам абсолютно все равно.
правоскрєпіє - воно таке, навіть наперекір логіці і здоровому глузду
Вільний митець• 25 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Святкую звісно, більше ніж Різдво
нагадали почуте колись на Харківщині ’Какоє такоє спаса? Подумаєш, празднік... я вон на 9 мая работав’
Дона Ко Ко• 25 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
Нам все равно. Я даже не буду читать эти листики. В нашей семье традиция рождественские дни 6-7 января. Дочке подростку вообще все равно на Николая Рождество, чем больше подарков, если они будут, тем лучше. Мы с мужем Рождество никогда сами не праздновали. Иногда ходили в кумовьям носили вечерю, тоже естественно 6-7, но вечерю носят до 14 января. А для родителей это важно и нам удобно.

В каждой семье свои традиции, устои. Отмечайте, когда хотите )
Подтяжка• 25 ноября 2024
Интересно, а 🤦 под ответами не празднующих Рождество ставят истинно верующие?
Басноплетка• 25 ноября 2024
Ответ дляПодтяжка
в прошлой подобной теме одна такая истинно верующая львовянка такого г88на на головы всем повыливала
автор Грушки-яблочки • 25 ноября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
в смысле будет вас долбать? вам 16? вы вместе живете?
А їй пофіг де жити , що поруч , що далеко.. довбати більше нікого.
Басноплетка• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
скажите, ок - и делайте по-своему
СМСница• 25 ноября 2024
Святкуємо,звісно. Обожнюю новий рік.
І Різдво святкуємо,щоправда не з дуже великим розмахом, 12 страв не готуємо, просто в тихому сімейному колі.
Булькаю• 25 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Точно. И главное полное отрицание очевидного. Ей люди живущие в разных странах Европы пишут как там празднуют НГ, а она ни разу не бывавшая на НГ в Европе утверждала что такого не может быть.
фрау Гітта• 25 ноября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вера здесь вообще ни при чем. Из тех, кто празднует рождество, очень мало религиозных.
Подтяжка• 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
В интернете почему-то много таких ’интересных львовян’. А лично пока с такими не сталкивалась.
Наизнанку• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
так не рассказывайте ей что делаете.
ХвилювАллочка• 25 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
А що Різдво? Хто воцерковлений той справді святкує, після посту, а все решта святкування так, посиденьки в колі родичів, друзів.
rainbow2018• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Бо я все не так роблю. От мама мене і ’повчає’, буде довбати мене ... Я як почула то й не зрозуміла про що вона. В минулому році вона не святкувала новий рік,типу для неї це тепер звичайний день. Тепер і мені каже що так треба. От і вирішила запитати. Як хто святкує тепер
Через те, що зробили 25 грудня державним сявтом, мама забороняє вам святкувати новий рік?
Ви не зарано почали істерію про ’неправильне’ Різдво?
автор Грушки-яблочки • 25 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Ну це вона мені таке в розмові сьогодні видала, типу ж скоро Миколая, а в який день Різдво, коли в дітей канікули, ну й типу ми ж новий рік вже не святкуємо, типу всі так мають переходити. І тп. Вона не відмічала в минулому році Новий рік. А ми так. Вона тоді ще казала, ну в наступному ви вже будете по новому відмічати. А тут знову...
rainbow2018• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Куди всі мають переходити, ви вже придумали? Куди переходить у вашій уяві Новий рік, навіть, якщо святкування Миколая та Різдва перенеслися? Коли по новому, у Всесвіті вашої мами та вас, святкують тепер Новий Рік?
автор Грушки-яблочки • 25 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
При чому тут я? для мене Новий рік нікуди не дівся, змістили Різдво по датах, мені байдуже, я не віруюча людина Це вона мені таке видала. Я їй не зрозуміла спочатку про що вона. Де вона такого набралася я незнаю.
Булькаю• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Все равно не поняла логики.
Почему новый год не праздновать?
Булькаю• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Так спросите ее следующий раз.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 ноября 2024
Ответ дляПодтяжка
Ми святкуємо Новий рік. Різдво не святкуємо ані 25, ані 7.
Также
автор Грушки-яблочки • 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
Все равно не поняла логики.
Почему новый год не праздновать?
Незнаю, в прошлом году, она что-то про росию, что типа новый год и дед мороз это оттуда, поэтому его не надо праздновать. Я сильно не выясняла. Слушала в полуха.
Oksana0612• 25 ноября 2024
Автор, всі дати св´ят є умовними і встановленими владою чи церквою в різні часи. Вихідних в Україні немає. Кожен святкує за бажанням.
Ваше святкування в чому пов´язане? Зібратися за святковим столом? От і збирайтеся коли вам хочеться
Форточка• 25 ноября 2024
Нет
Мейк-ап форева• 25 ноября 2024
Новый год начинаю ждать после того, как убираю елку. С детства это самый яркий и долгожданный праздник. Абсолютно все равно, что там и как переносит власть, я не религиозна и отделяю мух от котлет.
Мейк-ап форева• 25 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
И полстраны таких дремучих.
З родзинкою• 26 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Свята відмінили 1.01 звичайний день, ще й середа, ніхто не дасть 3 дні гуляти. А один день першого, а 2.01 вже на роботі, ну таке…
То взагалі не треба тоді робити вихідний.
не наїстися, не напитися)
у меня скорее всего рабочими будут и 31.12 и 01.01 остальные последующие, т.к. праздники отменены.