Розвідка Маші• 25 ноября 2024

Пару тижнів біля моря в Україні. Допоможете?

Дівчатка, я заманалась трохи кожну ніч моніторити шо там по шахєдам і яка блядіна кули летить. Хочу трохи провітрити голову і виспатись. Вирішила що непогано було б з’їздити з дітьми на море. Чи є десь відносно безпечний куточок? Буду вдячна за будь яку інфу.
Техпаспорт на медузу• 25 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Карпати набридли, за кордон не хочу. Ось шукаю варіанти. Може хоть хтось знає чого не знаю я.
Так других вариантов нет. Едьте на термальные бассейны. Поплаваете, расслабитесь. Меня вода всегда расслабляет. Плюс тишина, нет тревог. И цивилизация в 30 или даже меньше минутах езды к Ужгороду с другой стороны
Стріляний птах• 25 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Так грудень. Але мабудь не Одесса.
Я извиняюсь, а де у нас море еще?)
автор Розвідка Маші • 25 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я извиняюсь, а де у нас море еще?)
Вибачаю, відкрийте карту. )
Спасу мир• 25 ноября 2024
Если кому нужно:
- похудеть
- просраться от регулярных запоров
Welcam to Odessa !
Аще ощутить всю феерию кацапского винегрета из : шахедов, баллистики и пусков с ТУшек- вообще, не вопрос. Добро пожаловать.
Стріляний птах• 25 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Вибачаю, відкрийте карту. )
Зараз, відкриваю
автор Розвідка Маші • 25 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую.
автор Розвідка Маші • 25 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Зараз, відкриваю
Вас чекає море відкриттів про географію Батьківщини. Сумно, що наразі всюди літає кацапський мотлох.
Стріляний птах• 25 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Вибачаю, відкрийте карту. )
От спеціально подивилась, хоч і так знала що по лінії моря ВСІ села потерпають від шахедов та ракет. Воно якщо не летить на них, то через них. Що на схід від Одеси, що на захід.
Стріляний птах• 25 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
О, вітаю, до вас дійшло.
Бжоли-бандерівці• 25 ноября 2024
Ответ дляMiss Faina
Є люди які люблять море взимку просто подивитися))
Це я. І в минулому році їздили, в позаминулому взагалі на новий рік тусили у друзів під Одесою.
Але їхати відпочити, бо втомилися від постійних обстрілів - це прям топчик)))