Ms. Откровенность• 25 ноября 2024
Посоветуйте карандаш или тушь для бровей, пожалуйста!
Посоветуйте карандаш или тушь для бровей пожалуйста! У меня был карандаш Vivienne Sabo- очень нравился. Но его нет в продаже. Карандаш был 06 ,темно-коричневого холодного оттенка. Может кто знает хороший мягкий карандаш или тушь какой фирмы посмотреть? Спасибо! 😘
Гл. Амурная• 26 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Vivienne Sabo 06. Коричневый с черным. Идеален.
Так гарно брови виглядають, що і собі захотілось цей Вівєн Сабо купити🥰тільки щось ніде його не бачу в продажу
Ms. Откровенность
• 26 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Дякую🙂Відтінок мені підходить. Знайшла на Шафі з рук та на маловідомих сайтах де хочуть передплату. По якості - мені подобався,але ж це мій перший олівець для брів)) Напевно люксові краще. Хотілось би спробувати люкс ,але щось з відтінком складно. Такий вдалий відтінок лише в Vivienne Sabo знайшла .
Гл. Амурная• 26 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А Мейбелін Броу експрес ви не читали за нього? Там теж є з чого вибрати, відтінків достатньо. Ще тут якось хвалили Ламель автоматичний, але я його не пробувала
Ms. Откровенность
• 26 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ні,я вирішила що або знов повторю Vivienne Sabo,або люкс. Оці всі дешеві олівці ,типу Ламель - це точно не треба. Купила Eveline- колір дійсно дуже схожий,але якість погана. Він нічого не малює. Викинуті гроші.
Гл. Амурная• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ооо, в мене колись теж був Eveline, повелась на гарні відгуки, купила тоді його в Єві, а як накрасила брови то жах був, жирний, рижий, помітний на бровах.