Стопясят раз обсуждала• Изменено 25 ноября 2024
Що робити якщо важко дихати бо міжреберна невралгія? Колить
Кожного разу коли читаю новини то починаю нервувати
І коле десь під ребром що вдихнути важко
Стопясят раз обсуждала
• 25 ноября 2024
Ответ дляlilu502
Меновазін. Мені завжди допомагає
Шо воно робить?
Мона_Лиса• 25 ноября 2024
Ото ці новини краще не читайте. Це по перше.
Бо я вже начиталася, що нижче навіть є тема про мою панічну атаку, яка тривала більше години.
По друге треба працювати над причиною невралгії. Це як правило через проблеми з хребтом
Стопясят раз обсуждала
• 25 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
А треба робити мрт? Чи як?
Банан-барабан• 25 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Шо воно робить?
Лікує міжреберну невралгію
Пузата Хата• 25 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Шо воно робить?
Зігріває м´яз, він розслаблюється
Та_все_ок_будет• 25 ноября 2024
Ответ дляМяо
К неврологу, вдруг уже у вас там воспалились нервы. Либо зажимает нерв грыжи и тому подобные штуки в позвонке, протузии и тд. Зачем мучаться, это лечиться. Чем раньше тем лучше
Ви уважно прочитали? Після чого це у автора починається? В неї 100% проблема в напруженні мʼязів. А протрузії є у всіх, просто не всі обстежені достатньо
Ответ дляТа_все_ок_будет
Все нервничают, но не у всех после новостей появляются боли. То что они возникают после новостей не означает что это причина, это следствие и только
Стопясят раз обсуждала
• 25 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так
Коли я стресую, напрягаюсь, нервую- відразу колеться
Та_все_ок_будет• 25 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А треба робити мрт? Чи як?
Ніяк. Авторе, замість того щоб новини читати займіться пілатесом або йогою. Вам сподобається результат, я впевнена
Та_все_ок_будет• 25 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так
В цьому і є відповідь. Не стресуйте, не напружуються та не нервуйте. І все буде добре нічого не буде колоти і дихати вільно зможете
Стопясят раз обсуждала
• 25 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так
Теж хочу піти
Бо нема кінця цьому дурдому
Теж хочу піти
Бо нема кінця цьому дурдому
Мона_Лиса• 25 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А треба робити мрт? Чи як?
Я не знаю що саме краще. Я ходила і робила МРТ сама без направлення, а потім вже з результатами прийшла до невролога.
Треба робити діагностику, бо можуть бути протипоказання для певних фізичних навантажень. В мене виявили багато протрузій, то сказала лікар, що бігати і пригнати не потрібно, але треба робити ЛФК. От я тільки цим ЛФК і спасаюся.
Svitlana_Sk• 26 ноября 2024
Мені допомагає при такому комплекс доктора Шишоліна, спеціальні вправи для грудного відділу, кілька раз в день і за 2 дні відпускає